Řád Valhaly
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Řád Valhaly

RV-1.místo DJ-55.místo
 
PříjemPortálGalleryLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Goto down 
+5
poustevník
Tagathos
(DJ) Sírius
EagleWatch
Cryogen
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
AutorZpráva
poustevník
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 148
Registration date : 18. 05. 08

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Stránka 4 Icon_minitimeMon Jun 09, 2008 2:39 pm

no to by opravdu bylo proti přírom zákonům....takže koukej dělat tak,aby jsi se mi nedostal do opatrování Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
(DJ) Sírius
Hodnocení
(DJ) Sírius


Poeet p?íspivku : 127
Registration date : 25. 04. 08

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: ..................   !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Stránka 4 Icon_minitimeMon Jun 09, 2008 10:20 pm

Ach,takkhle mu chdáčkovy vyhrožovat,když pro Tě tak Sad a slzy jak hrachy ronil?
Stydse!
cheers
Ale na drouhou stranu co když by tu opateru bral? scratch
geek
Návrat nahoru Goto down
Pedro VI.
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 235
Age : 33
Registration date : 25. 04. 08

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Stránka 4 Icon_minitimeTue Jun 10, 2008 1:22 am

poustevník napsal:
no to by opravdu bylo proti přírom zákonům....takže koukej dělat tak,aby jsi se mi nedostal do opatrování Twisted Evil
ä

ok... budem "dobry"... slubujem Smile len mi nechaj slobodu Smile ked to je uz raz tak ze clovek je vlastne odsudeny na slobodu Smile Smile Smile
Návrat nahoru Goto down
poustevník
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 148
Registration date : 18. 05. 08

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Stránka 4 Icon_minitimeTue Jun 10, 2008 11:25 pm

ano ano...svobodu budeš mít a už jí dávno máš,ale můj dozor je stále nad tebou ...protože big brother tě vidí Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Pedro VI.
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 235
Age : 33
Registration date : 25. 04. 08

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Stránka 4 Icon_minitimeWed Jun 11, 2008 1:05 am

oou... to bych nerad aby ma tak sledovali... budem sa tvarit nenapadne Smile
Návrat nahoru Goto down
poustevník
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 148
Registration date : 18. 05. 08

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Stránka 4 Icon_minitimeWed Jun 11, 2008 7:02 pm

tak to každopádně se tak budeš muset tvářit,já se před nějakou dobou tvářil jako polička,když jsem zapíjel neteř,po té spoušti co jsem doma udělal Laughing Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru Goto down
(DJ) Sírius
Hodnocení
(DJ) Sírius


Poeet p?íspivku : 127
Registration date : 25. 04. 08

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: .................   !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Stránka 4 Icon_minitimeWed Jun 11, 2008 9:01 pm

K neteřince blahopřeji a už se těším,jak si strýčka omotá kolem prstu Laughing
A hm,no,jak se tváří polička? placatě? geek
Návrat nahoru Goto down
Pedro VI.
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 235
Age : 33
Registration date : 25. 04. 08

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Stránka 4 Icon_minitimeWed Jun 11, 2008 11:14 pm

hlavne asi drevene... si sa tvaril ako drevo??? alebo to nebolo pretvarovanie??? Smile Smile Smile
Návrat nahoru Goto down
(DJ) Sírius
Hodnocení
(DJ) Sírius


Poeet p?íspivku : 127
Registration date : 25. 04. 08

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: ..................   !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Stránka 4 Icon_minitimeThu Jun 12, 2008 11:41 pm

Ještě by mě zajímalo jaký druh dřeva.Jest-li dubový či smrkový!?!
A nebo se jen tak tvářil,aby zamaskoval,že ho ta oslava tak zmohla,že zcepeněl tak se aspon vydával za poličku cheers
poustevníček hopíček Basketball bounce cheers
Návrat nahoru Goto down
Pedro VI.
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 235
Age : 33
Registration date : 25. 04. 08

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Stránka 4 Icon_minitimeFri Jun 13, 2008 7:30 pm

podla mna smrekove... dubove ma zlozitejsiu strukturu, dlhsie by mu trvalo, kym by sa prisposobil tomu spravnemu vyzoru... Smile Smile Smile a typujem ze potreboval rychlu premenu Smile Smile Smile
Návrat nahoru Goto down
(DJ) Sírius
Hodnocení
(DJ) Sírius


Poeet p?íspivku : 127
Registration date : 25. 04. 08

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: ..................   !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Stránka 4 Icon_minitimeFri Jun 13, 2008 9:41 pm

Aááááááááááá tak to jsi asi uhodil hřebíček na hlavičku,taky to tak vydím bom
Áno moc rychlá přeměna hm,hm
Návrat nahoru Goto down
poustevník
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 148
Registration date : 18. 05. 08

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Stránka 4 Icon_minitimeSun Jun 22, 2008 8:49 pm

(DJ) Sírius napsal:
Ještě by mě zajímalo jaký druh dřeva.Jest-li dubový či smrkový!?!
A nebo se jen tak tvářil,aby zamaskoval,že ho ta oslava tak zmohla,že zcepeněl tak se aspon vydával za poličku cheers
poustevníček hopíček Basketball bounce cheers

tvářil jsem se prosím jako bambus...tzvrdý,ale uplně dutý po té noci Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
poustevník
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 148
Registration date : 18. 05. 08

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Stránka 4 Icon_minitimeSun Jun 22, 2008 8:50 pm

Pedro VI. napsal:
podla mna smrekove... dubove ma zlozitejsiu strukturu, dlhsie by mu trvalo, kym by sa prisposobil tomu spravnemu vyzoru... Smile Smile Smile a typujem ze potreboval rychlu premenu Smile Smile Smile

odhaduješ dobře,potřeboval jsem velice rychlou přeměnu Laughing Laughing
Návrat nahoru Goto down
(DJ) Sírius
Hodnocení
(DJ) Sírius


Poeet p?íspivku : 127
Registration date : 25. 04. 08

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: .................   !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Stránka 4 Icon_minitimeTue Jun 24, 2008 9:41 pm

Takže po noci ztvrdlej,dutej,bambus Twisted Evil Zajímavé!! geek
Ale Ty bambus patří mezi tráviny stejně jako banán,ale asponˇ má baleko větší trvanlivost Very Happy Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Pedro VI.
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 235
Age : 33
Registration date : 25. 04. 08

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Stránka 4 Icon_minitimeTue Jun 24, 2008 9:47 pm

to hej... ten toho ale vydrzi ked sa s nim cinania biju Very Happy
Návrat nahoru Goto down
(DJ) Sírius
Hodnocení
(DJ) Sírius


Poeet p?íspivku : 127
Registration date : 25. 04. 08

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: ..................   !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Stránka 4 Icon_minitimeTue Jun 24, 2008 10:23 pm

Jjjjjjj, Laughing
jen si musí dát pozor,aby v okolí nebyla hladová Panda jinak by nám ho chudáka sežrala cheers
A nebyl by ani placatej ani dřevěnej či jinej ale sežranej a ani kapka alkoholu geek
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Stránka 4 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Návrat nahoru 
Strana 4 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Řád Valhaly :: Stížnosti a návrhy-
Přejdi na: