Řád Valhaly
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Řád Valhaly

RV-1.místo DJ-55.místo
 
PříjemPortálGalleryLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Goto down 
+5
poustevník
Tagathos
(DJ) Sírius
EagleWatch
Cryogen
9 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Cryogen
Hodnocení
Cryogen


Poeet p?íspivku : 24
Age : 37
Registration date : 25. 04. 08

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
PříspěvekPředmět: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeTue Apr 29, 2008 10:11 pm

Zdravím Vás všechny,

Tak se to tu pomalu rozjiždí. Napište, jestli najdete nějaké mouchy, tak na ně klidně upozorněte. Je to moje první zkušenost v phpbb. A ještě jednu prosbu bych měl. Pokud by ste narazili na netu na solidní tlačítka a nebo nějakého kreativního týpka, který by udělal vzhledový.
Návrat nahoru Goto down
EagleWatch
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 7
Registration date : 28. 04. 08

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeTue Apr 29, 2008 11:02 pm

a nechces GIF animacky? vsechny mozny
http://www.grafikawww.cz/
Návrat nahoru Goto down
(DJ) Sírius
Hodnocení
(DJ) Sírius


Poeet p?íspivku : 127
Registration date : 25. 04. 08

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
PříspěvekPředmět: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,   !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeSat May 17, 2008 10:28 am

Ahoj,skusila jsem toto nastavení,pro mžitkový nápad,ale asi to nebude ono.No do Valhaly patří i Valkýry,tak jsem si myslela,že by mohlo být pěkné mít obrázek a nastavení jako zdávnověku.

Návrat nahoru Goto down
Tagathos
Hodnocení
Tagathos


Poeet p?íspivku : 74
Registration date : 16. 05. 08

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeMon May 19, 2008 3:20 pm

kazdy den iny design fora? lol!
Návrat nahoru Goto down
(DJ) Sírius
Hodnocení
(DJ) Sírius


Poeet p?íspivku : 127
Registration date : 25. 04. 08

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
PříspěvekPředmět: :)   !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeMon May 19, 2008 11:11 pm

Asponˇse neokouká.A máš to jako sladký překvapení co najdeš sunny
Návrat nahoru Goto down
Tagathos
Hodnocení
Tagathos


Poeet p?íspivku : 74
Registration date : 16. 05. 08

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeMon May 19, 2008 11:21 pm

lol! aspon dalsi duvod prist sa pozret na forum:D no ne? lol!
Návrat nahoru Goto down
poustevník
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 148
Registration date : 18. 05. 08

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeMon May 19, 2008 11:45 pm

zajímalo by mě,jak funguje téma ptejte se ,kdo ví odpoví..či jak se to jmenuje,ale když tam chci něco napsat,jako třeba otázku na něco,tak mi to vyhodí,že psát tam můžou jen admini,potom nechápu proč to tam je Suspect
Návrat nahoru Goto down
(DJ) Sírius
Hodnocení
(DJ) Sírius


Poeet p?íspivku : 127
Registration date : 25. 04. 08

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
PříspěvekPředmět: :(   !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeTue May 20, 2008 12:09 am

Question tak to se musí napravyt,dík,že jsi si toho všiml,napíšu Criogenovy,zejtra to snad bude fungovat správně,nebo bude aspon vysvětlení.
Návrat nahoru Goto down
poustevník
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 148
Registration date : 18. 05. 08

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeTue May 20, 2008 11:19 pm

jak to dopadlo to nešťastné spojenectví?
Návrat nahoru Goto down
Auratus
Hodnocení
Auratus


Poeet p?íspivku : 68
Age : 50
Registration date : 24. 04. 08

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
PříspěvekPředmět: ??????????????????????????????????????   !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeWed May 21, 2008 11:26 am

tak to je pro mě novinka žádám člena cryogen o nápravu :-)
Návrat nahoru Goto down
http://auratus.allyogame.com
Auratus
Hodnocení
Auratus


Poeet p?íspivku : 68
Age : 50
Registration date : 24. 04. 08

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
PříspěvekPředmět: ??????????????????????   !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeWed May 21, 2008 11:27 am

Něco mi uniká o jaký spojenectvý jde ?
Návrat nahoru Goto down
http://auratus.allyogame.com
Frey
Hodnocení
Frey


Poeet p?íspivku : 25
Registration date : 19. 05. 08

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
PříspěvekPředmět: ..   !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeWed May 21, 2008 5:48 pm

mam jednu pripominku....JE SICE FAJN ZE JSTE TU ZAREGISTROVANI ALE TAKY BY JSTE OSTATNI MOHLI NECO NAPSAT.....netyka se to vsech....ale vetsiny.... Exclamation Exclamation
hmm doufam ze si to prectete....nekteri
Návrat nahoru Goto down
Pedro VI.
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 235
Age : 33
Registration date : 25. 04. 08

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeWed May 21, 2008 6:08 pm

Frey napsal:
mam jednu pripominku....JE SICE FAJN ZE JSTE TU ZAREGISTROVANI ALE TAKY BY JSTE OSTATNI MOHLI NECO NAPSAT.....netyka se to vsech....ale vetsiny.... Exclamation Exclamation
hmm doufam ze si to prectete....nekteri

videl som, cital som, pisem... a to je asi vsetko co som chcel Smile
Návrat nahoru Goto down
Auratus
Hodnocení
Auratus


Poeet p?íspivku : 68
Age : 50
Registration date : 24. 04. 08

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Mám stejnej názor   !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeWed May 21, 2008 8:23 pm

Mám stejnej názor od toho je to forum a ne noviny Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://auratus.allyogame.com
Tagathos
Hodnocení
Tagathos


Poeet p?íspivku : 74
Registration date : 16. 05. 08

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeWed May 21, 2008 8:37 pm

Tak tak souhlasim s vami
Návrat nahoru Goto down
(DJ) Sírius
Hodnocení
(DJ) Sírius


Poeet p?íspivku : 127
Registration date : 25. 04. 08

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
PříspěvekPředmět: :),:)   !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeWed May 21, 2008 10:35 pm

Jo někdy si ček připadá jocolor geek ,ale je rád,že si to asponˇněkdo přečte(jak málo ke štěstí stačí). Suspect What a Face A přitom jsem jim psala,že jim hlavu nikdo neutrhne,tak snad časem. cheers Laughing
Návrat nahoru Goto down
poustevník
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 148
Registration date : 18. 05. 08

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeWed May 21, 2008 11:09 pm

Auratus napsal:
Něco mi uniká o jaký spojenectvý jde ?
jde o to,že tu máte dokonce i téma na omluvu dračím jezdcům,když na ně omylem zaútočíte...mrknul jsem na ně a jsou salbí a ještě kasičky...takže jsem se ptal proč to spojenectví držíte.Stačí si jen prostudovat všechny témata
Návrat nahoru Goto down
(DJ) Sírius
Hodnocení
(DJ) Sírius


Poeet p?íspivku : 127
Registration date : 25. 04. 08

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
PříspěvekPředmět: :D   !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeThu May 22, 2008 12:59 pm

Trochu mě zarazilo co jsi poustevníku napsal,měla jsem zato,že spojenectví a přátelství je trochu o něčem jiném než jen o síle.Nikdy jsem netvrdila,že jsme sylní,ale snad nejsme na obtíž.Pokud jde o to téma Omluvy ,tak je to hlavně pro Nás,protože to spíše mi můžem v zápalu hry nechtěně zaůtočit na Vašeho (třeba nového ) člena,než naopak. Smile Jinak přeji pěknou zábavu. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
poustevník
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 148
Registration date : 18. 05. 08

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeThu May 22, 2008 10:28 pm

No,obávám se,že jsme si trochu nerozuměli,na našeho nového člena zaůtočit nemůžeš bo cech dragon warlords se uchylil ke spanku po výhře nad Zetkama ja jejich ZŠ...což nasvědčuje tomu,že je Tagarhos u vás.
Měj te klidně mezi sebou přátelství,proti tomu nic nemám,jen opravdový přitel poradí pomůže tomu druhému i třeba o tom jak si hlídat zlato atd,aby třeba neměli takové ztráty,jak ho využívat líp k treninku postavy...jak si hledat kasičky atd...
LAe jestli prostě chcete mít s nimi spojenectví,mějte ho...jen jsem napsal svůj názor.
jestli jsem se tě nějak dotkl .tak se ti omlouvám,nebylo to umyslné
Návrat nahoru Goto down
Pedro VI.
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 235
Age : 33
Registration date : 25. 04. 08

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeThu May 22, 2008 10:35 pm

no jo... odcenime urcite kazdeho nazor Smile

...ved mi vieme, co ty myslis a ty vies co my myslime... tak je vsetko ako ma byt Smile
Návrat nahoru Goto down
poustevník
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 148
Registration date : 18. 05. 08

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeThu May 22, 2008 11:18 pm

ok ok ,už mlčím Laughing Laughing
Návrat nahoru Goto down
Pedro VI.
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 235
Age : 33
Registration date : 25. 04. 08

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeThu May 22, 2008 11:23 pm

mlcim mlcim... plane sluby Smile... len nemlc, potrebujeme aktivitu Smile
Návrat nahoru Goto down
poustevník
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 148
Registration date : 18. 05. 08

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeFri May 23, 2008 12:04 am

tak ty si tu na mě honíš tryko,jo?jen počkej...hned jak budu mít trochu času,zahltím to vaše forum samými přízpěvky Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Pedro VI.
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 235
Age : 33
Registration date : 25. 04. 08

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeFri May 23, 2008 12:11 am

ok... tak aby si vedel... vis co??? suhlasim... Smile Smile
Návrat nahoru Goto down
poustevník
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 148
Registration date : 18. 05. 08

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeFri May 23, 2008 5:55 pm

to máš taky štěstí,bo kdyby jsi nesouhlasil,tak bych vylezl z cechu mignul tě a zase bych se do cechu vrátil Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Návrat nahoru 
Strana 1 z 4Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Řád Valhaly :: Stížnosti a návrhy-
Přejdi na: