Řád Valhaly
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Řád Valhaly

RV-1.místo DJ-55.místo
 
PříjemPortálGalleryLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Goto down 
+5
poustevník
Tagathos
(DJ) Sírius
EagleWatch
Cryogen
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Pedro VI.
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 235
Age : 33
Registration date : 25. 04. 08

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jun 03, 2008 12:42 am

(DJ) Sírius napsal:
clown Laughing Co to skusit jako v té pohádce jak želva předhonila zajíce! Laughing

ked to by si musel zajac predsa na chvilu pospat, nie??? Smile to ja predsa neplanujem Smile

bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce
Návrat nahoru Goto down
poustevník
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 148
Registration date : 18. 05. 08

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jun 03, 2008 7:36 pm

no,když to předem naplánujeme,tak to beru Basketball
Návrat nahoru Goto down
Pedro VI.
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 235
Age : 33
Registration date : 25. 04. 08

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Stránka 3 Icon_minitimeWed Jun 04, 2008 1:06 am

hmn... zacinam mat taky dojem, ze ma predbehnes predsa... pravdu povediac, momentalne sem chodim menej, co by sa dalo pripodobnit tomu spanku Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
(DJ) Sírius
Hodnocení
(DJ) Sírius


Poeet p?íspivku : 127
Registration date : 25. 04. 08

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: :),:)   !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Stránka 3 Icon_minitimeWed Jun 04, 2008 3:32 pm

Razz No je vydět,že tu pohádku neznáte,ale to neva.Tak daleko jste zas nebyli.
Laughing Tak vvenčil želvy?to dyl pěkně pod parou,když ho to napadlo Laughing geek .Jo když si na želvu pozor nedáš.....atd.jak v tý písničce od Olympiku.
Návrat nahoru Goto down
Pedro VI.
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 235
Age : 33
Registration date : 25. 04. 08

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Stránka 3 Icon_minitimeWed Jun 04, 2008 4:48 pm

hmn... zacinam mat pocit, ze nehovorime o rovnakej rozpravke... Smile Smile Smile lebo to co sme pisali bolo spravne Smile Smile Smile
Návrat nahoru Goto down
(DJ) Sírius
Hodnocení
(DJ) Sírius


Poeet p?íspivku : 127
Registration date : 25. 04. 08

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: .....................   !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Stránka 3 Icon_minitimeWed Jun 04, 2008 6:52 pm

Kousek vejš psal poustevník jak venčili želvy tak si zněj utahuji
že kdo si na želvu pozor nedá...atd.
Návrat nahoru Goto down
Pedro VI.
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 235
Age : 33
Registration date : 25. 04. 08

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Stránka 3 Icon_minitimeWed Jun 04, 2008 8:06 pm

ok... kludne si z neho rob srandu Smile ale jak ho poznam, on to vrati Smile a nebude to ani tak dlho trvat Smile

bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce
Návrat nahoru Goto down
(DJ) Sírius
Hodnocení
(DJ) Sírius


Poeet p?íspivku : 127
Registration date : 25. 04. 08

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: ...........................   !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Stránka 3 Icon_minitimeWed Jun 04, 2008 10:04 pm

Jasně,naseká mi nazadek cheers No Embarassed Crying or Very sad Laughing už se klepu!
No aspon se trochu zabaví až bude psát Laughing .
geek Když nono se nedalo odolat,jsem holt taková zlobyvá holka.Snad to přežijete. jocolor
Návrat nahoru Goto down
Pedro VI.
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 235
Age : 33
Registration date : 25. 04. 08

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Stránka 3 Icon_minitimeThu Jun 05, 2008 1:56 am

nj... snad nas to nezabije... budeme robit co budeme vediet Smile ved aj my vieme zlobit Smile
Návrat nahoru Goto down
Auratus
Hodnocení
Auratus


Poeet p?íspivku : 68
Age : 50
Registration date : 24. 04. 08

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,   !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Stránka 3 Icon_minitimeFri Jun 06, 2008 1:01 am

Ahoj zdravým .
Koukám že jste se obešli i beze mě což jsem rád .
Musím se omluvit sesypalo se na mě moc problému a tak jsem byl dost dlouho zcela fuč.
Plně aktivně a zase zcela na plno se budu cechu věnovat od pondělí.
Tak mě trošku omluvte fakt to vůbec nijak nešlo.
Jinak zdravým všechny. A hodně úspěchů trošku to zase rozjedem
Aleš
Návrat nahoru Goto down
http://auratus.allyogame.com
poustevník
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 148
Registration date : 18. 05. 08

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Stránka 3 Icon_minitimeFri Jun 06, 2008 1:48 pm

(DJ) Sírius napsal:
Jasně,naseká mi nazadek cheers No Embarassed Crying or Very sad Laughing už se klepu!
No aspon se trochu zabaví až bude psát Laughing .
geek Když nono se nedalo odolat,jsem holt taková zlobyvá holka.Snad to přežijete. jocolor

ano ano...byl uplně na šlupky Laughing
takže s země dělat sandičky...ok,víš jak se to říká...boží mlýnyelou pomal,ale ..pak se stejně u toho džbánu ucho utrhn Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Pedro VI.
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 235
Age : 33
Registration date : 25. 04. 08

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Stránka 3 Icon_minitimeFri Jun 06, 2008 1:58 pm

hmn... návrat poustevníka Smile a hned aj s trochou ludovej mudrosti Smile Smile Smile co si chodil po svete??? Smile Smile Smile
Návrat nahoru Goto down
poustevník
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 148
Registration date : 18. 05. 08

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Stránka 3 Icon_minitimeFri Jun 06, 2008 1:58 pm

Auratus napsal:
Ahoj zdravým .
Koukám že jste se obešli i beze mě což jsem rád .
Musím se omluvit sesypalo se na mě moc problému a tak jsem byl dost dlouho zcela fuč.
Plně aktivně a zase zcela na plno se budu cechu věnovat od pondělí.
Tak mě trošku omluvte fakt to vůbec nijak nešlo.
Jinak zdravým všechny. A hodně úspěchů trošku to zase rozjedem
Aleš

taky co jiného nam tu zbylo,když jsi se vypařil jako pára nad hrncem a ani písmenkem jsi nám nenaznčil,že nějaký problém tě zatížil natolik,žeš jsi nemolhl ani napsat,že zde tu tady Very Happy nebudeš nějakou víc než dobu Very Happy
Ale jsem rýád,že už jsi zpět,bo už po tobě byl sháňka Basketball
Návrat nahoru Goto down
poustevník
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 148
Registration date : 18. 05. 08

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Stránka 3 Icon_minitimeFri Jun 06, 2008 1:59 pm

Pedro VI. napsal:
hmn... návrat poustevníka Smile a hned aj s trochou ludovej mudrosti Smile Smile Smile co si chodil po svete??? Smile Smile Smile

po světě ni ne,alnějak jsem se od včerejška do dnešního rána zapoměl v práci Laughing
Návrat nahoru Goto down
Pedro VI.
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 235
Age : 33
Registration date : 25. 04. 08

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Stránka 3 Icon_minitimeFri Jun 06, 2008 2:27 pm

hmn... ten alzheimer to je strasna vec Smile Smile Smile
Návrat nahoru Goto down
(DJ) Sírius
Hodnocení
(DJ) Sírius


Poeet p?íspivku : 127
Registration date : 25. 04. 08

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,   !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Stránka 3 Icon_minitimeFri Jun 06, 2008 7:01 pm

Tak zapoměl v práci.........hm,hm.......to asi bylo divoký Twisted Evil
tak to výckrát nedělej,abys věděl tak se tady Pedro málem uplakal do škytavky,že se mu po tobě Normálně stejská Laughing Razz
tongue hm,no amě si chyběl taky.
Návrat nahoru Goto down
Pedro VI.
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 235
Age : 33
Registration date : 25. 04. 08

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Stránka 3 Icon_minitimeFri Jun 06, 2008 9:47 pm

nj... pravda je... som tu normalne reval na posteli ako male decko a nic som ani nechcel robit... som ani do jedla chut nemal... ani spat som nemohol... stastie ma opustilo, obete malo vynasali... proste bolo to tu hrozne... Wink Wink Wink Laughing Wink Wink Wink
Návrat nahoru Goto down
(DJ) Sírius
Hodnocení
(DJ) Sírius


Poeet p?íspivku : 127
Registration date : 25. 04. 08

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: ....................   !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Stránka 3 Icon_minitimeSun Jun 08, 2008 8:56 am

Razz scratch To už vypadá na těžký případ (zamilovanosti geek ),když až tak,pozor Twisted Evil .
Návrat nahoru Goto down
Pedro VI.
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 235
Age : 33
Registration date : 25. 04. 08

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Stránka 3 Icon_minitimeSun Jun 08, 2008 9:31 am

Laughing no to teda... jak si to vedela??? taketo odhalenie... lol!
Návrat nahoru Goto down
poustevník
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 148
Registration date : 18. 05. 08

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Stránka 3 Icon_minitimeSun Jun 08, 2008 12:58 pm

jejda nánku,tak se příště nemůžeč opakovat,proto jsem to vyřešil tak,že jsem si do práce noťáska,abych byl stále kvůli vám dvoum na příjmu stále Very Happy
doufám,ž máš pedro radost a nebudeš opět kvůli mě truchlit Smile
Návrat nahoru Goto down
(DJ) Sírius
Hodnocení
(DJ) Sírius


Poeet p?íspivku : 127
Registration date : 25. 04. 08

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: .................   !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Stránka 3 Icon_minitimeSun Jun 08, 2008 9:20 pm

scratch Aha no odhalila no to se ted nedá nic dělat Cool .
Twisted Evil Ostatně pořád o sobě tvrdím,že jsem zlobyvá holka,tak to tak pánové holt musíte brát geek Razz .
Návrat nahoru Goto down
Pedro VI.
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 235
Age : 33
Registration date : 25. 04. 08

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Stránka 3 Icon_minitimeSun Jun 08, 2008 10:37 pm

to este uvidime ci to tak budeme brat... Smile presvedc nas poriadne Smile nech sme si na istom Smile

...a neboj poustevniku, ked si tu, nemam predsa dovod truchlit Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru Goto down
poustevník
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 148
Registration date : 18. 05. 08

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Stránka 3 Icon_minitimeMon Jun 09, 2008 12:35 am

(DJ) Sírius napsal:
scratch Aha no odhalila no to se ted nedá nic dělat Cool .
Twisted Evil Ostatně pořád o sobě tvrdím,že jsem zlobyvá holka,tak to tak pánové holt musíte brát geek Razz .

tak dobře,jsme domluveni...my to tedy bereme,že jsi zlobyvá holka tak nás tedy pořádně potrap,ať dostojíš svých vlastností Basketball
Návrat nahoru Goto down
poustevník
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 148
Registration date : 18. 05. 08

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Stránka 3 Icon_minitimeMon Jun 09, 2008 12:38 am

Pedro VI. napsal:
to este uvidime ci to tak budeme brat... Smile presvedc nas poriadne Smile nech sme si na istom Smile

...a neboj poustevniku, ked si tu, nemam predsa dovod truchlit Laughing Laughing Laughing

tak to jsem rád,bo už bych se musel obávat,že tě budu mít na svědomí Basketball
Návrat nahoru Goto down
Pedro VI.
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 235
Age : 33
Registration date : 25. 04. 08

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Stránka 3 Icon_minitimeMon Jun 09, 2008 1:49 pm

nj... a to by bola velka zodpovednost... a teda... aby poustevnik mal niekoho na svedomi... to by bolo proti zakonom prirody...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Návrat nahoru 
Strana 3 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Řád Valhaly :: Stížnosti a návrhy-
Přejdi na: