Řád Valhaly
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Řád Valhaly

RV-1.místo DJ-55.místo
 
PříjemPortálGalleryLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Nutné číst

Goto down 
+3
Tagathos
poustevník
Auratus
7 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Auratus
Hodnocení
Auratus


Poeet p?íspivku : 68
Age : 50
Registration date : 24. 04. 08

Nutné číst Empty
PříspěvekPředmět: Nutné číst   Nutné číst Icon_minitimeFri Apr 25, 2008 8:06 pm

Pánové a dámi
Bohužel stále dochází k vzájemnému napadání spojenců . Žádám vás aby ste se podívaly na stránky spojeneckého cechu. Podívaly se na členy aby sme se tomuto vyvarovali. odkaz na cech:
Dračí Jezdci klikni sem ] diky Aleš
Návrat nahoru Goto down
http://auratus.allyogame.com
poustevník
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 148
Registration date : 18. 05. 08

Nutné číst Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nutné číst   Nutné číst Icon_minitimeMon May 19, 2008 10:59 pm

Nic proti,ale nechápu,proč máte za spojence cech plný pokladniček a docela slabých hráčů.
Návrat nahoru Goto down
Tagathos
Hodnocení
Tagathos


Poeet p?íspivku : 74
Registration date : 16. 05. 08

Nutné číst Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nutné číst   Nutné číst Icon_minitimeMon May 19, 2008 11:29 pm

tiez ma to napadlo,ze naco spojenci DJ study
Návrat nahoru Goto down
Frey
Hodnocení
Frey


Poeet p?íspivku : 25
Registration date : 19. 05. 08

Nutné číst Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nutné číst   Nutné číst Icon_minitimeTue May 20, 2008 6:24 pm

asi tak nejak...spojenectvi je docela nevyhodne...jen kdyz jsme spojeni se silnejsim cechem ale ti zas muzou za slabe povazovat nas...
Návrat nahoru Goto down
poustevník
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 148
Registration date : 18. 05. 08

Nutné číst Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nutné číst   Nutné číst Icon_minitimeTue May 20, 2008 10:44 pm

Podle mě je celkové spojenectví na prd...Ale nebudu se vám tu do toho plést,je to vaše věc,jen mě stve,že je tam pár hezkých pokladniček i pro mě a nemůžu na ně Evil or Very Mad
Návrat nahoru Goto down
Pedro VI.
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 235
Age : 33
Registration date : 25. 04. 08

Nutné číst Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nutné číst   Nutné číst Icon_minitimeWed May 21, 2008 9:30 am

poustevník napsal:
Podle mě je celkové spojenectví na prd...Ale nebudu se vám tu do toho plést,je to vaše věc,jen mě stve,že je tam pár hezkých pokladniček i pro mě a nemůžu na ně Evil or Very Mad

...hmn... ked vies o pokladnickach, napis sem ze ktori su pokladnicky a mozno sa s tym cosi bude dat urobit, aby neboli... Smile
Návrat nahoru Goto down
Auratus
Hodnocení
Auratus


Poeet p?íspivku : 68
Age : 50
Registration date : 24. 04. 08

Nutné číst Empty
PříspěvekPředmět: to je velice zajmavé   Nutné číst Icon_minitimeWed May 21, 2008 11:36 am

Napište do téma dračím jedzdcům o jejich dárcích rozhodně by to sírius měla vědět !!!!!!
Návrat nahoru Goto down
http://auratus.allyogame.com
Frey
Hodnocení
Frey


Poeet p?íspivku : 25
Registration date : 19. 05. 08

Nutné číst Empty
PříspěvekPředmět: ..   Nutné číst Icon_minitimeWed May 21, 2008 5:39 pm

ehmmm proc vubec mame spojence.....??? no pokud je dobra kasicka tak mi ani spojenectvi nezabrani na nej zautocit....tato hra neni o tom kdo ma nejvic spojencu ale o tom jak mate dobre veci ....staty a ty se za neco musi koupit....
Návrat nahoru Goto down
poustevník
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 148
Registration date : 18. 05. 08

Nutné číst Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nutné číst   Nutné číst Icon_minitimeSat May 24, 2008 11:25 pm

no co jsem tak namátkou mrknul asi na 4 lidi včetně nejvyšších levlů,tak to jsou jsou všici...stačí se jim podívat na statistiky...zlato plus a zlato minus a bude vám všem jasno
Návrat nahoru Goto down
Lorelei
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 40
Registration date : 01. 05. 08

Nutné číst Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nutné číst   Nutné číst Icon_minitimeTue May 27, 2008 9:12 pm

Hele, ve ctvrtek bude na chatu velka diskuze o budoucnosti cechu, bude to od 18 hodin, takze kdo nemuze, tak mi napiste kuryra
Návrat nahoru Goto down
Pedro VI.
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 235
Age : 33
Registration date : 25. 04. 08

Nutné číst Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nutné číst   Nutné číst Icon_minitimeWed May 28, 2008 12:27 am

no... som tu skoro stale, hadam tu aj vtedy budem... Smile

mohla by sa teda vytvorit nejaka specialna tema, v ktorej sa budeme bavit Smile a ta sa moze potom, ked bude neaktualna teoreticky vymazat a zasa inokedy pouzit Smile
Návrat nahoru Goto down
Lorelei
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 40
Registration date : 01. 05. 08

Nutné číst Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nutné číst   Nutné číst Icon_minitimeWed May 28, 2008 8:19 am

no zadny novy tema Smile kdyz das nahore portal tak se muzes pripojit normalne na chat Smile
Návrat nahoru Goto down
Pedro VI.
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 235
Age : 33
Registration date : 25. 04. 08

Nutné číst Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nutné číst   Nutné číst Icon_minitimeWed May 28, 2008 10:06 am

oha... no... pozrel som to, nevyzera to zle Smile som aj rozmyslal nad tym, ci tu neco take neni, ale povedal som si, ze co by to tu robilo Smile a predsa Smile
Návrat nahoru Goto down
poustevník
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 148
Registration date : 18. 05. 08

Nutné číst Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nutné číst   Nutné číst Icon_minitimeWed May 28, 2008 7:41 pm

no bohužel tu nebudu,bo mám trenink,takže se nezúčastním,ale obávám se,že u mě už je to vcelku jedno Smile
Návrat nahoru Goto down
Auratus
Hodnocení
Auratus


Poeet p?íspivku : 68
Age : 50
Registration date : 24. 04. 08

Nutné číst Empty
PříspěvekPředmět: ....................   Nutné číst Icon_minitimeFri Jun 06, 2008 2:12 am

No já myslým že není kokej nám to aspoň tady obohacovat lol!
Návrat nahoru Goto down
http://auratus.allyogame.com
poustevník
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 148
Registration date : 18. 05. 08

Nutné číst Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nutné číst   Nutné číst Icon_minitimeFri Jun 06, 2008 2:05 pm

ano ano...snažím se jako blázen,dokonce si dávám ke klávesnici studenou vodu,abych mohl chladit prsty,jak mi chuděry jedny běhají po klávesnici a ťukají ty nepochopitelné znky,které mi už o první třídy tlačil do hlavy,že o jsou písmenka Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
Pedro VI.
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 235
Age : 33
Registration date : 25. 04. 08

Nutné číst Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nutné číst   Nutné číst Icon_minitimeFri Jun 06, 2008 2:44 pm

nj... ja si aj celotelove zabaly davam... skus to nekedy, je to super ked sa prehrievas... ono ked pises, sa ti nie len prsty prehrievaju ale vlastne cele telo, ked trochu rozmyslas, tak aj hlava Smile , ked sa smejes, tak aj hrud, ked ti mravce pritom lozia po nohach, tak isto aj nohy (musis s nimi furt hybat) atd... ono niekedy nie je na zahodenie byt pri tom vo vani, mat nad sebou stojan na notebook a pustat si studenu vodu... ved otuzovanie je zdrave Smile
Návrat nahoru Goto down
poustevník
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 148
Registration date : 18. 05. 08

Nutné číst Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nutné číst   Nutné číst Icon_minitimeSun Jun 08, 2008 1:24 pm

Pedro VI. napsal:
nj... ja si aj celotelove zabaly davam... skus to nekedy, je to super ked sa prehrievas... ono ked pises, sa ti nie len prsty prehrievaju ale vlastne cele telo, ked trochu rozmyslas, tak aj hlava Smile , ked sa smejes, tak aj hrud, ked ti mravce pritom lozia po nohach, tak isto aj nohy (musis s nimi furt hybat) atd... ono niekedy nie je na zahodenie byt pri tom vo vani, mat nad sebou stojan na notebook a pustat si studenu vodu... ved otuzovanie je zdrave Smile

no to mě ještě nenapdlo,že bych si udělal stojánek ve vaně.To je ti nápad,hned jak vypadnu zítra ráno z práce,tak se na to mrknu,jak by se to dalo řešit Basketball
Návrat nahoru Goto down
Pedro VI.
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 235
Age : 33
Registration date : 25. 04. 08

Nutné číst Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nutné číst   Nutné číst Icon_minitimeSun Jun 08, 2008 10:42 pm

nj... ked budes potrebovat dalsie kreativne napady, kludne sa spytaj Laughing tu sa ich najde vzdy dost Smile ale osobne som to tiez este neskusal... asi by mi to doma nepreslo Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
poustevník
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 148
Registration date : 18. 05. 08

Nutné číst Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nutné číst   Nutné číst Icon_minitimeMon Jun 09, 2008 12:41 am

no,já neříkal,že to udělám,ale že se jen na to podívám,protože stejně jak tobě i mě by to doma neprošlo Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Pedro VI.
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 235
Age : 33
Registration date : 25. 04. 08

Nutné číst Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nutné číst   Nutné číst Icon_minitimeMon Jun 09, 2008 1:50 pm

teda... a to som si myslel, ze ked budem velky, budem aj trochu samostatny Smile Smile Smile
Návrat nahoru Goto down
poustevník
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 148
Registration date : 18. 05. 08

Nutné číst Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nutné číst   Nutné číst Icon_minitimeMon Jun 09, 2008 2:48 pm

což o to,samostatný budeš,ale tvá polovička to nebude vše až tak brát,jako vychytávky ke zlepšení Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Pedro VI.
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 235
Age : 33
Registration date : 25. 04. 08

Nutné číst Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nutné číst   Nutné číst Icon_minitimeTue Jun 10, 2008 1:34 am

nj... hovori sa tomu sloboda pod papucou Smile Very Happy
Návrat nahoru Goto down
poustevník
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 148
Registration date : 18. 05. 08

Nutné číst Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nutné číst   Nutné číst Icon_minitimeTue Jun 10, 2008 11:28 pm

ano ano...vypadá to,že i ty už máš malé zkušenosti na toto téma Basketball
Návrat nahoru Goto down
Pedro VI.
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 235
Age : 33
Registration date : 25. 04. 08

Nutné číst Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nutné číst   Nutné číst Icon_minitimeWed Jun 11, 2008 1:06 am

nj... pozeram kopec filmov totiz Smile Smile Smile bohuzial ine skusenosti nemam Smile take nazivo myslim... Smile

hmn... mít tak nekoho komu bych byl pod papucou Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nutné číst Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nutné číst   Nutné číst Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nutné číst
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Řád Valhaly :: Všeobecné fórum :: Informace pro členy Řád Valhaly-
Přejdi na: