Řád Valhaly
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Řád Valhaly

RV-1.místo DJ-55.místo
 
PříjemPortálGalleryLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Návrhy na války

Goto down 
+5
červenopeřice
Cryogen
Midi
Trsa88
Auratus
9 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Auratus
Hodnocení
Auratus


Poeet p?íspivku : 68
Age : 50
Registration date : 24. 04. 08

Návrhy na války Empty
PříspěvekPředmět: Návrhy na války   Návrhy na války Icon_minitimeFri Apr 25, 2008 1:06 pm

Zde pište své návrhy na cechy pro vyhlášení války. Toto fórum má za účel umožnit všem členům aktivně ovlivňovat chod cechu Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://auratus.allyogame.com
Trsa88
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 25. 04. 08

Návrhy na války Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrhy na války   Návrhy na války Icon_minitimeSun Apr 27, 2008 6:53 pm

Tak at vidíte že tu sem tak sem něco píšu, ale bohužel vám neporadim nic o chodu války, protoze me nic nenapada
Návrat nahoru Goto down
Midi
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 25. 04. 08

Návrhy na války Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrhy na války   Návrhy na války Icon_minitimeSun Apr 27, 2008 7:01 pm

tak no zatím tu nevidím žádný návrh, tak jsem si řekl že se po něčem kouknu Smile tento chech je celkem slabej Smile tak by jsme se mohli vyřádit Smile [BoB] Band of Brothers[right]KLIKNI SEM
Návrat nahoru Goto down
Auratus
Hodnocení
Auratus


Poeet p?íspivku : 68
Age : 50
Registration date : 24. 04. 08

Návrhy na války Empty
PříspěvekPředmět: Ok vyhlásíme jí   Návrhy na války Icon_minitimeSun Apr 27, 2008 7:23 pm

Konečně nějaká spolupráce válka bude vyhlášena dnes ve 20:30 . Kdyby se zapojilo víc lidí nevadilo by to další zase musím najít sám. Pokud budete psát cech a neumíte vložit odkaz na tento cech napište to stejně doplním to já nebo admin.
Návrat nahoru Goto down
http://auratus.allyogame.com
Cryogen
Hodnocení
Cryogen


Poeet p?íspivku : 24
Age : 37
Registration date : 25. 04. 08

Návrhy na války Empty
PříspěvekPředmět: !!!Financování válek!!!   Návrhy na války Icon_minitimeSun May 04, 2008 6:58 pm

Války kterýma kryjeme naše členy jsou dost finančně náročné . Vyhlášení jedné války stojí cech 3000 zl Nedávno jsme měli jako cech 19,700 zlatých dnes 4.5.2008 máme v cechu 16,059 zl budeme muset ještě dnes vyhlásit v 21:00 dvě války to je 6000 zl zbyde 10,000 zl. Někteří členové přispívají velice dobře cechu. Příspěvky jsou dobrovolné přesto žádám členy cechu co nepřispívají aby občas nějaké drobné do cechu dali a nemusí to ani nijak cítit. Já třeba dělám to takto : utratím za co potřebuji ,nakoupím kameny duchů abych spořil na nové zbraně a zbyde mi to co už nejde použít nekdy 30 někdy 50 někdy 200 prostě to co už nemám za co utratit. Tak to vložím do cechu. Alespoň mi to nikdo nevezme a nekazí mi tím průměr postavy (ztracené zlato) nekrmím tím soupeře a pomůže to cechu.
Návrat nahoru Goto down
červenopeřice
Hodnocení
červenopeřice


Poeet p?íspivku : 4
Registration date : 25. 04. 08

Návrhy na války Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrhy na války   Návrhy na války Icon_minitimeThu May 08, 2008 10:34 pm

Jsem pro válku s cechem K.A. jsou 26 v žebříčku cechů, je jich hodně a mají široké spektrum levelů. Myslím si, že si pak všichni hezky zaválčíme. Twisted EvilKlikni sem pro náhled na cech K.A.
Návrat nahoru Goto down
Bastet
Hodnocení
Bastet


Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 26. 04. 08

Návrhy na války Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrhy na války   Návrhy na války Icon_minitimeFri May 09, 2008 4:09 pm

Navrhuji válku s cechem Devil Angels. Jejich členka Kikijon mi přes kurýra vyhrožuje, že jsem napadla jednoho jejich člena slimak27, klterého jsem kromě jiného sice porazila, ale neměl u sebe zlato.Klikni sem na náhled na cech Devil Angel
Návrat nahoru Goto down
Auratus
Hodnocení
Auratus


Poeet p?íspivku : 68
Age : 50
Registration date : 24. 04. 08

Návrhy na války Empty
PříspěvekPředmět: Války   Návrhy na války Icon_minitimeFri May 09, 2008 10:27 pm

Jsem moc rád holky že tu taky někdo z cechu funguje jinak na to většinou kašlou opravdu škoda. První válka už je vyhlášená přesně teď a bastet si příjde na své zítra. Hodně štěstí a jsem moc rád že alespoň někdo v tom našem cechu také něco dělá pro všechny dík holky. Pánové jsou silně nečiní celkem ostuda je vidět že ženy jsou daleko akčnější a silnější bojovníci pro mě celkem překvápko.
lol!
Aleš
Návrat nahoru Goto down
http://auratus.allyogame.com
Lorelei
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 40
Registration date : 01. 05. 08

Návrhy na války Empty
PříspěvekPředmět: návrh   Návrhy na války Icon_minitimeSat May 10, 2008 11:06 am

Já dávám návrh na válku s cechem Star Forge
Je tam muj brácha a furt se dohadujem kdo má lepší cech Smile sou tam levely od 10 do 24 ale podle mě moc silný nejsou.. ale určitě by to chtělo hodně aktivity a snahy, byla by to pořádná bitka SmileKlikni náhled Cech Star Forge
Návrat nahoru Goto down
Auratus
Hodnocení
Auratus


Poeet p?íspivku : 68
Age : 50
Registration date : 24. 04. 08

Návrhy na války Empty
PříspěvekPředmět: No bylo by to   Návrhy na války Icon_minitimeSat May 10, 2008 3:28 pm


No bylo by to hodně těžké protože máme hrozně moc slabých hráčů . Jinak u nás jsou opravdu dobří a vytrvalý bojovníci což je asi nejhlavnější. Ovšem máme 30 členů a z toho 20 kteří jsou na začátku hry a tím pádem každý jejich hráč pokud bude aktivní má 20 výtězstvý deně jistých. Takže dle propočtu matematických by jsme tu válku mohly prohrát ale proč to nezkusit je to přeci o tom že je to hra také můžem prohrát. Pokud by si u sebe nikdo zlato nenechal tak by jsme rozhodně neprohráli jelikož máme u těch silných hráčů absolutní spolehlivost v útocích. Já nejsem proti tedy napište co si o tom myslýte vy a rozhodnem se . Valhala není cech co by se bál . bounce Tak o tom zapřemýšlejte a dejte mi vědět. tady přez forum.ať se můžem společně domluvit.!!!!!
Aleš


Po shlédnutí těch jejich velkých levelů jsem zjistil že sou velký akorád číslem však velice slabí Klikni sem náhled na cechStar Forge
Návrat nahoru Goto down
http://auratus.allyogame.com
Auratus
Hodnocení
Auratus


Poeet p?íspivku : 68
Age : 50
Registration date : 24. 04. 08

Návrhy na války Empty
PříspěvekPředmět: Jak tedy chcete   Návrhy na války Icon_minitimeSat May 10, 2008 9:49 pm

Tak jo žádnej názor nikdo ? Mlčení ? Jak chcete tomuhle neříkám spolupráce . Mlčení znamená souhlas bude tedy zítra vyhlášeno. Aleš
Návrat nahoru Goto down
http://auratus.allyogame.com
Lorelei
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 40
Registration date : 01. 05. 08

Návrhy na války Empty
PříspěvekPředmět: chjo..   Návrhy na války Icon_minitimeSun May 11, 2008 9:05 pm

sou vsichni nejak mrtvy Very Happy mno doufam ze bude nekdo valcit
Návrat nahoru Goto down
červenopeřice
Hodnocení
červenopeřice


Poeet p?íspivku : 4
Registration date : 25. 04. 08

Návrhy na války Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrhy na války   Návrhy na války Icon_minitimeTue May 13, 2008 8:14 pm

Navrhuji válku s cechem alkohol team. jsou 8 v žebříčku a je jich hodně. Sice mají i vysoké levely, ale schopnostma jsou na tom lépe i ty naše 20 a možná i menší než ty jejich 24. Mají i 5 tak si mohou zaválčit i ti nový. Dneska bychom měly ukončit tu bohužel prohranou válku s Jezdci Apokalypsy a tal bychom mohli vyhlásit novou válku těmto.

klikni pro ukazku alkohol team
Návrat nahoru Goto down
Lorelei
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 40
Registration date : 01. 05. 08

Návrhy na války Empty
PříspěvekPředmět: alkohol   Návrhy na války Icon_minitimeTue May 13, 2008 9:21 pm

jo sem pro Smile
Návrat nahoru Goto down
Auratus
Hodnocení
Auratus


Poeet p?íspivku : 68
Age : 50
Registration date : 24. 04. 08

Návrhy na války Empty
PříspěvekPředmět: Dobře dobře dámy ale bude to chtít zátah   Návrhy na války Icon_minitimeWed May 14, 2008 4:01 am

Počítejte s tím že to bude chtít opravdu zátah aby jsme to vybojovali. Rozhodně né všichni od nás se účastní válek. Tak aby vás to ještě nemrzelo. Very Happy Mne mrzí to že se se nám do válek zapojuje jen málo z našich členů. pale
Dnes už jsem vyhlásil válku takže tato bude vyhlášena: 16.5 22:00

Aleš

Klikni cech alkohol team
Návrat nahoru Goto down
http://auratus.allyogame.com
Lorelei
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 40
Registration date : 01. 05. 08

Návrhy na války Empty
PříspěvekPředmět: novy navrh   Návrhy na války Icon_minitimeFri May 16, 2008 10:10 pm

[ZKM] Zaklínači z Kaer Morhen je to cech hned pod nama v highskore, maj vysoky levely ale taky uplny zacatecniky, tak kdo je pro? Smile
Návrat nahoru Goto down
Auratus
Hodnocení
Auratus


Poeet p?íspivku : 68
Age : 50
Registration date : 24. 04. 08

Návrhy na války Empty
PříspěvekPředmět: :-)   Návrhy na války Icon_minitimeSat May 17, 2008 1:19 am

alkohol má 5 válek tak máte zatím válku ze zaklínači to by mohlo být taky dobrý ne.
Návrat nahoru Goto down
http://auratus.allyogame.com
Cryogen
Hodnocení
Cryogen


Poeet p?íspivku : 24
Age : 37
Registration date : 25. 04. 08

Návrhy na války Empty
PříspěvekPředmět: [TŠ] Temná šlechta   Návrhy na války Icon_minitimeSun May 18, 2008 3:31 pm

Vyhlásil bych válku Temný šlechtě. Je tam kotel lidi a nejvyšší lvl je 19. Taky jsou tam hajzlici, kteří mi znepřijemňovaly začátky u KF. scratch
Návrat nahoru Goto down
Auratus
Hodnocení
Auratus


Poeet p?íspivku : 68
Age : 50
Registration date : 24. 04. 08

Návrhy na války Empty
PříspěvekPředmět: :-)   Návrhy na války Icon_minitimeSun May 18, 2008 7:29 pm

Ok taky na ně tedy kouknem
Návrat nahoru Goto down
http://auratus.allyogame.com
Auratus
Hodnocení
Auratus


Poeet p?íspivku : 68
Age : 50
Registration date : 24. 04. 08

Návrhy na války Empty
PříspěvekPředmět: Tak máte to   Návrhy na války Icon_minitimeMon May 19, 2008 1:43 am

Tak co jste chtěli máte všechno vyhlášený lol! Tak doufám že se do toho taky patřičně zapojíte. U Alkoholu se asi i zapotíte lol! Ale o to větší radost bude z vítěství jocolor Tak jen do toho
Aleš
Návrat nahoru Goto down
http://auratus.allyogame.com
Lorelei
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 40
Registration date : 01. 05. 08

Návrhy na války Empty
PříspěvekPředmět: valka   Návrhy na války Icon_minitimeTue May 20, 2008 11:15 pm

mame jen 4 valky ja bych dala jako dalsi cech [BD] Black Death http://world2.knightfight.cz/index.php?ac=showclan&showclanid=369&uac=2
Návrat nahoru Goto down
Pedro VI.
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 235
Age : 33
Registration date : 25. 04. 08

Návrhy na války Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrhy na války   Návrhy na války Icon_minitimeWed May 21, 2008 9:17 am

no... chybaju nam dve war, a tak hodim navrh...

...su to sice gildy s ktorymi sme uz bojovali, ale nie vzdy tu budu nove slabsie gildy...
[K.A.] Knight´s Angel
http://world2.knightfight.cz/index.php?ac=showclan&showclanid=306
[TRSZ] TROSKY RYTÍŘI SVĚTLA I ZLA
http://world2.knightfight.cz/index.php?ac=showclan&showclanid=147
Návrat nahoru Goto down
Lorelei
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 40
Registration date : 01. 05. 08

Návrhy na války Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrhy na války   Návrhy na války Icon_minitimeWed May 21, 2008 10:15 am

s těma prvníma eště nejde znovu vyhlásit válku, ale těm druhejm jí vyhlásíme Smile a pak asi black death, je to slabej cech
Návrat nahoru Goto down
Pedro VI.
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 235
Age : 33
Registration date : 25. 04. 08

Návrhy na války Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrhy na války   Návrhy na války Icon_minitimeWed May 21, 2008 10:28 am

Lorelei napsal:
s těma prvníma eště nejde znovu vyhlásit válku, ale těm druhejm jí vyhlásíme Smile a pak asi black death, je to slabej cech

neviete vlastne, aky je jednotlivý odstup medzi válkami dvoch gild???
Návrat nahoru Goto down
Lorelei
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 40
Registration date : 01. 05. 08

Návrhy na války Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrhy na války   Návrhy na války Icon_minitimeWed May 21, 2008 11:14 am

7 dni Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Návrhy na války Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrhy na války   Návrhy na války Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Návrhy na války
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Řád Valhaly :: Všeobecné fórum :: Informace pro členy Řád Valhaly-
Přejdi na: