Řád Valhaly
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Řád Valhaly

RV-1.místo DJ-55.místo
 
PříjemPortálGalleryLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 členové našeho cechu

Goto down 
+3
poustevník
Pedro VI.
Lorelei
7 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Lorelei
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 40
Registration date : 01. 05. 08

členové našeho cechu Empty
PříspěvekPředmět: členové našeho cechu   členové našeho cechu Icon_minitimeThu May 22, 2008 1:55 pm

Jistě všichni víte že máme hodně členů, ne však všichni jsou aktivní, máme tu i dost kasiček, pokusila sem se je vypsat všechny, možná sem někoho přehlédla:
lazy
Mistr smah
peterus
EagleWatch
obelix007
Drum
Reedx
Lančus333
krabice
Ironhead
vaculik
Trsa88
ok.samuraj
sasanek01
pincek48
Magnus Ollafsen

To sou naše největší kasičky v cechu, dále pak je problém s lidmi, kteří neberou na vědomí povinnost registrace na našem fóru. Chtěla bych, abysme se domluvili, co s tim ( popravdě, asi všichni vime Very Happy ) ve válkách strácíme zlato hlavně kvůli těmto hráčům, proto si nemyslím, že by dále měli setrvat v našem cechu Smile Hlavně bysme se měli dohodnout na nějakých meřítkách pro členy, které budeme přijímat... např. poměr získaného a ztraceného zlata, dobré staty, možná lvl. Navrhovala bych, aby byl každý hráč před přijetím do cechu napaden, abysme si ověřili jestli nedává zlato, jaké má vybavení atd Smile
Návrat nahoru Goto down
Pedro VI.
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 235
Age : 33
Registration date : 25. 04. 08

členové našeho cechu Empty
PříspěvekPředmět: Re: členové našeho cechu   členové našeho cechu Icon_minitimeThu May 22, 2008 2:45 pm

myslim, ze by sme mohli vzdy o kazdom hracovi ktory sa ku nam prihlasi napisat sem... teda minimalne jeho adresu... kazdy si ho tak bude moct pozret a potom mozme spravit nejaku tu anketu ci ho chceme alebo nie... Smile

...teoreticky mozu nanho byt vyskusane 2 utoky, po dva dni... tak sa dozvieme, ci vie aj setrit... jeden utok by mohla byt iba nahoda totiz, ze nema zlato... je vela hracov, co to hraju tak, ze jeden den maju prachy a jeden ne... pretoze si nevedia nasetrit na novu vec za jeden den...

...to je z mojej strany asi tak secko Smile
Návrat nahoru Goto down
Lorelei
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 40
Registration date : 01. 05. 08

členové našeho cechu Empty
PříspěvekPředmět: diky   členové našeho cechu Icon_minitimeThu May 22, 2008 3:07 pm

jo s tim odkazem je to dobrej napad Smile hlavne taky slehodavt jeho staty treba dy dva dny, jako jestli se meni, jak casto na nej de zautocit.. jak je aktivni a tak Smile
Návrat nahoru Goto down
Pedro VI.
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 235
Age : 33
Registration date : 25. 04. 08

členové našeho cechu Empty
PříspěvekPředmět: Re: členové našeho cechu   členové našeho cechu Icon_minitimeThu May 22, 2008 3:09 pm

Lorelei napsal:
jo s tim odkazem je to dobrej napad Smile hlavne taky slehodavt jeho staty treba dy dva dny, jako jestli se meni, jak casto na nej de zautocit.. jak je aktivni a tak Smile

...no hej... a este aj tu anketu, pretoze kedze sme jedno velke spolocenstvo, mali by sme aj robit spolocne rozhodnutia... Smile
Návrat nahoru Goto down
Lorelei
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 40
Registration date : 01. 05. 08

členové našeho cechu Empty
PříspěvekPředmět: jojo   členové našeho cechu Icon_minitimeThu May 22, 2008 5:39 pm

jo jasny Smile NEBOj Wink
Návrat nahoru Goto down
poustevník
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 148
Registration date : 18. 05. 08

členové našeho cechu Empty
PříspěvekPředmět: Re: členové našeho cechu   členové našeho cechu Icon_minitimeThu May 22, 2008 10:39 pm

to jsem rád,že jsem tam nenašel v tom seznamu svého svěřence avenca cheers
Návrat nahoru Goto down
Pedro VI.
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 235
Age : 33
Registration date : 25. 04. 08

členové našeho cechu Empty
PříspěvekPředmět: Re: členové našeho cechu   členové našeho cechu Icon_minitimeThu May 22, 2008 10:50 pm

poustevník napsal:
to jsem rád,že jsem tam nenašel v tom seznamu svého svěřence avenca cheers

som rad, ze si rad, ze oni su radi ze mi sme radi ked su vsetci radi Smile Smile
Návrat nahoru Goto down
poustevník
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 148
Registration date : 18. 05. 08

členové našeho cechu Empty
PříspěvekPředmět: Re: členové našeho cechu   členové našeho cechu Icon_minitimeThu May 22, 2008 10:54 pm

Shocked to uplně hledím,jak jsou všichni rádi,že ty jsi rád,že já jsem rád...no prostě uplné rad a rádi Laughing
Návrat nahoru Goto down
Pedro VI.
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 235
Age : 33
Registration date : 25. 04. 08

členové našeho cechu Empty
PříspěvekPředmět: Re: členové našeho cechu   členové našeho cechu Icon_minitimeThu May 22, 2008 11:07 pm

no jo... som rad, ze som sa tak presne vyjadril, ze si to hned pochopil... a kedze som rad, tak budes aj ty rad, kedze budes ty rad, budu asi pribudat spravy, kedze budu pribudat spravy, bude rad auratus a ostatni, co si ich citaju, zvysi sa moja citanost a vlastne... ja budem tym duplom rad Smile doslova megarad Smile
Návrat nahoru Goto down
poustevník
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 148
Registration date : 18. 05. 08

členové našeho cechu Empty
PříspěvekPředmět: Re: členové našeho cechu   členové našeho cechu Icon_minitimeThu May 22, 2008 11:10 pm

no tak to mě těší,že tebe těší,že ti stoupne čtenost a vedení cchu to bude těšit též,že se forum pěkně hýbe Basketball
Návrat nahoru Goto down
Pedro VI.
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 235
Age : 33
Registration date : 25. 04. 08

členové našeho cechu Empty
PříspěvekPředmět: Re: členové našeho cechu   členové našeho cechu Icon_minitimeThu May 22, 2008 11:21 pm

ocuvaj... kolko mas vlastne rokov??? odpoved ma taky potesi Smile

...hmn... ze vraj to bude tazke predbehnut ta... ale uz som prvy v spravach Smile takze tagathos to neodhadol... Smile ale ved vzdy este mas sancu... mozno by ta potesilo, keby si bol vo vedeni, ale mna by to moc netesilo... ale vedenie by to tesilo, lebo by pribudlo velaaaa sprav Smile takze tentoraz je uz tazsie hovorit o tom, ze sa vsetci budu tesit Smile ... ale ved ja sa vlastne budem tesit, budem mat s kym konverzovat Smile juchuuuu Smile
Návrat nahoru Goto down
poustevník
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 148
Registration date : 18. 05. 08

členové našeho cechu Empty
PříspěvekPředmět: Re: členové našeho cechu   členové našeho cechu Icon_minitimeThu May 22, 2008 11:27 pm

no mi je 26.to vždycky těší vedení,když forum frčí a zprávy se tu jen hemží...nechci být na každém foru první v přízpěvcich a na zpoustu témat se nevyjadřuju,takže ti tímto dávám jistou šanci na vyhru,ale zadarmo to mít určitě nebudeš bo já mám vyždycky na všechno odpověď Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Pedro VI.
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 235
Age : 33
Registration date : 25. 04. 08

členové našeho cechu Empty
PříspěvekPředmět: Re: členové našeho cechu   členové našeho cechu Icon_minitimeThu May 22, 2008 11:31 pm

ved aj ja Smile ja mam vzdy odpoved na odpoved Smile
Návrat nahoru Goto down
poustevník
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 148
Registration date : 18. 05. 08

členové našeho cechu Empty
PříspěvekPředmět: Re: členové našeho cechu   členové našeho cechu Icon_minitimeFri May 23, 2008 12:05 am

no vidíš to Basketball nic jdu spát,bo zítra brzy vstávám do práce,zatím ahojda
Návrat nahoru Goto down
Pedro VI.
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 235
Age : 33
Registration date : 25. 04. 08

členové našeho cechu Empty
PříspěvekPředmět: Re: členové našeho cechu   členové našeho cechu Icon_minitimeFri May 23, 2008 1:33 am

no jo... tak nech sa dari Smile
Návrat nahoru Goto down
poustevník
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 148
Registration date : 18. 05. 08

členové našeho cechu Empty
PříspěvekPředmět: Re: členové našeho cechu   členové našeho cechu Icon_minitimeSun May 25, 2008 10:40 am

dařilo se a už jsem opět vzhuru cheers
Návrat nahoru Goto down
Pedro VI.
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 235
Age : 33
Registration date : 25. 04. 08

členové našeho cechu Empty
PříspěvekPředmět: Re: členové našeho cechu   členové našeho cechu Icon_minitimeSun May 25, 2008 11:17 am

poustevník napsal:
dařilo se a už jsem opět vzhuru cheers

to je super Smile a ako pracujes??? neco zaujimave??? Smile
Návrat nahoru Goto down
poustevník
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 148
Registration date : 18. 05. 08

členové našeho cechu Empty
PříspěvekPředmět: Re: členové našeho cechu   členové našeho cechu Icon_minitimeSun May 25, 2008 11:32 am

hmm,umýval jsem nádobí Evil or Very Mad
a ještě mě čeká oběd uvařit scratch
Návrat nahoru Goto down
Frey
Hodnocení
Frey


Poeet p?íspivku : 25
Registration date : 19. 05. 08

členové našeho cechu Empty
PříspěvekPředmět: Re: členové našeho cechu   členové našeho cechu Icon_minitimeSun May 25, 2008 12:05 pm

proste nejlespi je hledet na vsechno....pak tech par utoku jesli nema zlato...a kdyz uz se rozhodne ze k nam prijde tak ho tyden sledovat...vsechno
Návrat nahoru Goto down
poustevník
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 148
Registration date : 18. 05. 08

členové našeho cechu Empty
PříspěvekPředmět: Re: členové našeho cechu   členové našeho cechu Icon_minitimeSun May 25, 2008 2:42 pm

týden je málo,za 14 dní se ukáže jaký opravdu je a jestli pouští či nepouští,pak teprve příjmout či nepříjmout a hlavně je potřeba tomu zájemci říct,jaký sním máte umysl,pokud k vám bude chtít,bude spolupracova,pokud ne..má smůlu
Návrat nahoru Goto down
Pedro VI.
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 235
Age : 33
Registration date : 25. 04. 08

členové našeho cechu Empty
PříspěvekPředmět: Re: členové našeho cechu   členové našeho cechu Icon_minitimeSat May 31, 2008 9:30 pm

zdravim vas lidi Smile

...z dovodov mne znamych a vam neznamych (a tak to asi ak ostane), som sa rozhodol, po dlhom uvazovani (priznam sa, ze to vobec nebolo lahke), ze zrusim svoje clenstvo vo vasom cechu (doteraz trochu aj mojom) a spravim si vlastny cech...

...som velmi rad, ze sme spolu dlhsi cas mali prilezitost spolupracovat a dufam, ze spolupraca medzi nami aj nadalej pretrva... dakujem vam za pekne stravene chvile, ale nechcem sa este vlastne lucit, nadalej by som chodil rad na toto forum...

...preto vam prajem vela stastia v nasledujucich vojnach a tak isto aj v samotnej hre, aby ste vsetci nazbierali kopec prachov a pekne sa povylepsovali Smile

...zaroven by som tuto spravu chcel vyuzit a spytat sa vas, ci by ste nechceli postavu na slovenskom serveri... podmienky na jej prevziatie nie su zlozite... bol by som hlavne rad, keby sa jej ujal niekto aktivny... je to postava na 20tej urovni a ma vcelku obstojne staty, je to jednorucak... (auratusovi: to neznamena, ze na sk koncim, len si spravim inu postavu Smile )

...az do napisania dalsej mojej spravy vam prajem pekne straveny cas Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Návrat nahoru Goto down
Auratus
Hodnocení
Auratus


Poeet p?íspivku : 68
Age : 50
Registration date : 24. 04. 08

členové našeho cechu Empty
PříspěvekPředmět: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,   členové našeho cechu Icon_minitimeFri Jun 06, 2008 2:07 am

Kouknul přečetl a zaplakal sem co mě toho uteklo život je holt někdy potvora........
Návrat nahoru Goto down
http://auratus.allyogame.com
poustevník
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 148
Registration date : 18. 05. 08

členové našeho cechu Empty
PříspěvekPředmět: Re: členové našeho cechu   členové našeho cechu Icon_minitimeFri Jun 06, 2008 2:10 pm

Pedro VI. napsal:
zdravim vas lidi Smile

...z dovodov mne znamych a vam neznamych (a tak to asi ak ostane), som sa rozhodol, po dlhom uvazovani (priznam sa, ze to vobec nebolo lahke), ze zrusim svoje clenstvo vo vasom cechu (doteraz trochu aj mojom) a spravim si vlastny cech...

...som velmi rad, ze sme spolu dlhsi cas mali prilezitost spolupracovat a dufam, ze spolupraca medzi nami aj nadalej pretrva... dakujem vam za pekne stravene chvile, ale nechcem sa este vlastne lucit, nadalej by som chodil rad na toto forum...

...preto vam prajem vela stastia v nasledujucich vojnach a tak isto aj v samotnej hre, aby ste vsetci nazbierali kopec prachov a pekne sa povylepsovali Smile

...zaroven by som tuto spravu chcel vyuzit a spytat sa vas, ci by ste nechceli postavu na slovenskom serveri... podmienky na jej prevziatie nie su zlozite... bol by som hlavne rad, keby sa jej ujal niekto aktivny... je to postava na 20tej urovni a ma vcelku obstojne staty, je to jednorucak... (auratusovi: to neznamena, ze na sk koncim, len si spravim inu postavu Smile )

...az do napisania dalsej mojej spravy vam prajem pekne straveny cas Smile Smile Smile Smile Smile Smile


zběhu....ale přeji ti hodně štěstí a pevných nervů,kdyby jsi si náhou vzpoměl,tak mi pošli email s helem a jménem postavy,jen se chci na ní juknout víc nic..je li to ovšemmožné.Jináč ti držím pěsti se zakládáním nového cechu... Very Happy Wink
Návrat nahoru Goto down
Pedro VI.
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 235
Age : 33
Registration date : 25. 04. 08

členové našeho cechu Empty
PříspěvekPředmět: Re: členové našeho cechu   členové našeho cechu Icon_minitimeFri Jun 06, 2008 2:32 pm

Auratus napsal:
Kouknul přečetl a zaplakal sem co mě toho uteklo život je holt někdy potvora........

...ale... no tak... neber to tak pesimisticky Smile ved spolupraca hadam vydrzi Smile stale vas beriem ako vlastny cech Smile len uz riadim v inom Smile
Návrat nahoru Goto down
Pedro VI.
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 235
Age : 33
Registration date : 25. 04. 08

členové našeho cechu Empty
PříspěvekPředmět: Re: členové našeho cechu   členové našeho cechu Icon_minitimeFri Jun 06, 2008 2:36 pm

pre vsetkych ktory by sa na mna chceli kuknut a hlavne pre teba poustevniku Smile
http://world2.knightfight.cz/index.php?ac=showuser&showuserid=149018227
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





členové našeho cechu Empty
PříspěvekPředmět: Re: členové našeho cechu   členové našeho cechu Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
členové našeho cechu
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Řád Valhaly :: Všeobecné fórum :: Informace pro členy Řád Valhaly-
Přejdi na: