Řád Valhaly
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Řád Valhaly

RV-1.místo DJ-55.místo
 
PříjemPortálGalleryLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Přečtěte před zapsáním postavy !

Goto down 
+5
Tagathos
Magnus Ollafsen
Lorelei
Cryogen
Auratus
9 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Auratus
Hodnocení
Auratus


Poeet p?íspivku : 68
Age : 50
Registration date : 24. 04. 08

Přečtěte před zapsáním postavy ! Empty
PříspěvekPředmět: Přečtěte před zapsáním postavy !   Přečtěte před zapsáním postavy ! Icon_minitimeFri Apr 25, 2008 3:08 am

Pár základních věcí Pište ke každému rovnou level aby bylo snažší vybrat si pro naše spoluhráče ty správné. Které je třeba potrápit V případě války s cechem této postavy jí sem nezapisujte , ve válce je toto napadání normální
Návrat nahoru Goto down
http://auratus.allyogame.com
Cryogen
Hodnocení
Cryogen


Poeet p?íspivku : 24
Age : 37
Registration date : 25. 04. 08

Přečtěte před zapsáním postavy ! Empty
PříspěvekPředmět: Zabijte ☻   Přečtěte před zapsáním postavy ! Icon_minitimeMon May 12, 2008 8:25 am

Čau lidi, můžete mi pomoct s hráčem " ☻ " (smajlík). Pořád mě votravuje. Ukažte mu jak to u nás chodí. Je 15lvl. Díky moc všem.Klikni tady a nakopej mu p.del
Návrat nahoru Goto down
Lorelei
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 40
Registration date : 01. 05. 08

Přečtěte před zapsáním postavy ! Empty
PříspěvekPředmět: :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::.   Přečtěte před zapsáním postavy ! Icon_minitimeMon May 12, 2008 5:23 pm

Teď sem s ním mluvil masíruje tě protože si nepoučitelný a máš u sebe stále zlato. tak se na to vykašli a neměj ho u sebe . Vypustí tě teď ale jak ¨šetřit víš tak to tak dělej najdou se jiní kteří půjdou po zlatě já to dělám taky.
Aleš
Návrat nahoru Goto down
Magnus Ollafsen
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 15. 05. 08

Přečtěte před zapsáním postavy ! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přečtěte před zapsáním postavy !   Přečtěte před zapsáním postavy ! Icon_minitimeThu May 15, 2008 10:52 pm

Jo, to ja mam s tim" I" také problém.
Návrat nahoru Goto down
Tagathos
Hodnocení
Tagathos


Poeet p?íspivku : 74
Registration date : 16. 05. 08

Přečtěte před zapsáním postavy ! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přečtěte před zapsáním postavy !   Přečtěte před zapsáním postavy ! Icon_minitimeMon May 19, 2008 2:56 pm

Ona neni zla,je to kamaratka a utoci na vas preto,lebo si nechavate u seba zlato a ona stale lootuje.Robi to kazdy kto vie tuto hru hrat.
Návrat nahoru Goto down
poustevník
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 148
Registration date : 18. 05. 08

Přečtěte před zapsáním postavy ! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přečtěte před zapsáním postavy !   Přečtěte před zapsáním postavy ! Icon_minitimeMon May 19, 2008 10:50 pm

Ve skratce,jakmile si někdo nechá jednou zlato u sebe a někdo obvzláště zetka na to příjdou,dlouho se jich bude zbavovat.
takže,jak už vám jistě bilo milionkrát řečeno,dávajte si na to opravdu pozor. Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Frey
Hodnocení
Frey


Poeet p?íspivku : 25
Registration date : 19. 05. 08

Přečtěte před zapsáním postavy ! Empty
PříspěvekPředmět: ..   Přečtěte před zapsáním postavy ! Icon_minitimeTue May 20, 2008 6:27 pm

jasne...mas zlato tak si nestezuj.... Very Happy ....
Návrat nahoru Goto down
poustevník
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 148
Registration date : 18. 05. 08

Přečtěte před zapsáním postavy ! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přečtěte před zapsáním postavy !   Přečtěte před zapsáním postavy ! Icon_minitimeTue May 20, 2008 11:16 pm

asi tak nějak..proto bych toto téma uplně zrušil Basketball
Návrat nahoru Goto down
Pedro VI.
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 235
Age : 33
Registration date : 25. 04. 08

Přečtěte před zapsáním postavy ! Empty
PříspěvekPředmět: zhrnutie   Přečtěte před zapsáním postavy ! Icon_minitimeWed May 21, 2008 12:10 am

ja by som do temy fora osobne dopisal: a my sa im podakujeme... bounce

pretoze ked vas o zlatky okradnu ludia, ktori s nami nejsu vo vojne, tak vas o tie zlatky uz neokradnu ludia, ktori su vo vojne s nami... a navyse mate imunitu, co je vo war super Smile
Návrat nahoru Goto down
Auratus
Hodnocení
Auratus


Poeet p?íspivku : 68
Age : 50
Registration date : 24. 04. 08

Přečtěte před zapsáním postavy ! Empty
PříspěvekPředmět: :-)   Přečtěte před zapsáním postavy ! Icon_minitimeWed May 21, 2008 11:39 am

Rozhodně tohle téma nezruším jsem moc rád že to ady konečně řekl někdo jiný než já. Já to vysvětluji pořád a někteří to pořád nechápou !!!!!! Jsem rád že tady jsou také skušenosti dalších. lol! Mají naprostou pravdu o tom to je.
Aleš
Návrat nahoru Goto down
http://auratus.allyogame.com
poustevník
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 148
Registration date : 18. 05. 08

Přečtěte před zapsáním postavy ! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přečtěte před zapsáním postavy !   Přečtěte před zapsáním postavy ! Icon_minitimeWed May 21, 2008 11:39 pm

jenže,ta ochrana trvá jen hodinu,což postačí k tomu,aby se další válečníci za 60minut mohli pakovat směle dál.
Podle mého názoru,pokud si někdo nechá víc jak padesát zla´táků,je to velká nezodpovědnost vůči ostatním.
kořist čítá 5-10% toho co máte na kontě,takže když z vás někdo vymlátí přes 100zlaťáků...znamená to,že máte něco přes 1000 zla´táků na kontě...a pokud se najde takový rytíř,který pouští často,tak podle mého tady nemá co dělat.nač si držet dobré kasičky,které dávají pod svojí ochranou
Návrat nahoru Goto down
Pedro VI.
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 235
Age : 33
Registration date : 25. 04. 08

Přečtěte před zapsáním postavy ! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přečtěte před zapsáním postavy !   Přečtěte před zapsáním postavy ! Icon_minitimeWed May 21, 2008 11:49 pm

tak... presne tak to je... Smile Smile
Návrat nahoru Goto down
Auratus
Hodnocení
Auratus


Poeet p?íspivku : 68
Age : 50
Registration date : 24. 04. 08

Přečtěte před zapsáním postavy ! Empty
PříspěvekPředmět: .....................................................   Přečtěte před zapsáním postavy ! Icon_minitimeThu May 22, 2008 12:50 pm

Jo jo už jsme to i testovali kdo to dělá asi budem muset znova !!!!
i 50 je moc nejlépe nakoupit kameny a diuchů a zbytek třeba těch 50 dát do cechu a do hostince jít z 0 když to můžu dělat já proč ne ostatní.
Návrat nahoru Goto down
http://auratus.allyogame.com
poustevník
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 148
Registration date : 18. 05. 08

Přečtěte před zapsáním postavy ! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přečtěte před zapsáním postavy !   Přečtěte před zapsáním postavy ! Icon_minitimeThu May 22, 2008 11:06 pm

proč do cechu? za 50 zl se dá koupit plátěná vesta u obchodníka u trhovce při troše dobré vůle stojí někdy i kolme 40ti zl a pak se dá prodat i za 30
Návrat nahoru Goto down
Pedro VI.
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 235
Age : 33
Registration date : 25. 04. 08

Přečtěte před zapsáním postavy ! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přečtěte před zapsáním postavy !   Přečtěte před zapsáním postavy ! Icon_minitimeThu May 22, 2008 11:10 pm

to je lahke vysvetlenie, aj ked aj ja som sa divil... lebo sme megacech a potrebujeme megadotacie na megawar Smile
Návrat nahoru Goto down
poustevník
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 148
Registration date : 18. 05. 08

Přečtěte před zapsáním postavy ! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přečtěte před zapsáním postavy !   Přečtěte před zapsáním postavy ! Icon_minitimeMon Jun 02, 2008 10:34 pm

jenže mega war tě stojí cca 4000,-? no tak to máte hnedle knedle naskládané Very Happy
nebo,leda,že by tu byl i tuneling Suspect
Návrat nahoru Goto down
Pedro VI.
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 235
Age : 33
Registration date : 25. 04. 08

Přečtěte před zapsáním postavy ! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přečtěte před zapsáním postavy !   Přečtěte před zapsáním postavy ! Icon_minitimeTue Jun 03, 2008 12:44 am

casom sa prachy nazbieraju Smile ale to mna uz netrapi Smile Laughing
Návrat nahoru Goto down
poustevník
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 148
Registration date : 18. 05. 08

Přečtěte před zapsáním postavy ! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přečtěte před zapsáním postavy !   Přečtěte před zapsáním postavy ! Icon_minitimeTue Jun 03, 2008 7:56 pm

tak to jsem rád,to bych zas měl potom trápení já Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Pedro VI.
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 235
Age : 33
Registration date : 25. 04. 08

Přečtěte před zapsáním postavy ! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přečtěte před zapsáním postavy !   Přečtěte před zapsáním postavy ! Icon_minitimeWed Jun 04, 2008 1:10 am

sunny no comment Smile
Návrat nahoru Goto down
poustevník
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 148
Registration date : 18. 05. 08

Přečtěte před zapsáním postavy ! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přečtěte před zapsáním postavy !   Přečtěte před zapsáním postavy ! Icon_minitimeFri Jun 06, 2008 2:16 pm

no to nemyslíš vážně Shocked ,čeal jsem vtipnou víc než odpověď a ty to takto odflákneš,styď se nebo tě předhodím lvům Twisted Evil Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Pedro VI.
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 235
Age : 33
Registration date : 25. 04. 08

Přečtěte před zapsáním postavy ! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přečtěte před zapsáním postavy !   Přečtěte před zapsáním postavy ! Icon_minitimeFri Jun 06, 2008 2:26 pm

ale chlapečku... když me nic jineho nenapadlo vtedy (a mozno som to aj trochu nechapal sa priznam Smile ) Smile ale sak hadam mi zasa raz dojdu dobre napady raz Smile ved mam tu spravnu inspiraciu Smile
Návrat nahoru Goto down
poustevník
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 148
Registration date : 18. 05. 08

Přečtěte před zapsáním postavy ! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přečtěte před zapsáním postavy !   Přečtěte před zapsáním postavy ! Icon_minitimeSun Jun 08, 2008 1:29 pm

takové vychytávky máš doma..i držák na notbuka ve vaně a nic tě nenapadlo. Rolling Eyes
V to doufám,že tě něco napadne....tak čekám na moudro Basketball
Návrat nahoru Goto down
Pedro VI.
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 235
Age : 33
Registration date : 25. 04. 08

Přečtěte před zapsáním postavy ! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přečtěte před zapsáním postavy !   Přečtěte před zapsáním postavy ! Icon_minitimeSun Jun 08, 2008 10:49 pm

ten drziak este nemam... ale ked budem mat vlastny "domcek", urcite sa tam neco take spravi Smile
Návrat nahoru Goto down
poustevník
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 148
Registration date : 18. 05. 08

Přečtěte před zapsáním postavy ! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přečtěte před zapsáním postavy !   Přečtěte před zapsáním postavy ! Icon_minitimeMon Jun 09, 2008 12:47 am

i kdybych měl svůj palác,tak držák v koupelně na počítatč by mi neprošel ani jiné vychytávky,bo už teď je mi vyčítáno,že u něho trávím hodně času a to ještě v koupelně či tak...no to by byla asi moje smrt Suspect
Návrat nahoru Goto down
Pedro VI.
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 235
Age : 33
Registration date : 25. 04. 08

Přečtěte před zapsáním postavy ! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přečtěte před zapsáním postavy !   Přečtěte před zapsáním postavy ! Icon_minitimeMon Jun 09, 2008 1:54 pm

hmn... a kto ti to tolke vycita??? ale ved to je setrenie casu Smile vyuzivas lezanie vo vani na nieco "uzitocne" Smile Smile Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Přečtěte před zapsáním postavy ! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přečtěte před zapsáním postavy !   Přečtěte před zapsáním postavy ! Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Přečtěte před zapsáním postavy !
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Řád Valhaly :: Všeobecné fórum :: Zde napište soupeře co vás napadají-
Přejdi na: