Řád Valhaly
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Řád Valhaly

RV-1.místo DJ-55.místo
 
PříjemPortálGalleryLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Dobro nebo Zlo?

Goto down 
+5
agerasia
Faktik
(DJ) Sírius
Auratus
Cryogen
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Pedro VI.
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 235
Age : 33
Registration date : 25. 04. 08

Dobro nebo Zlo? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Dobro a ci zlo...   Dobro nebo Zlo? - Stránka 2 Icon_minitimeTue May 20, 2008 5:21 pm

takze takto... hram jednoznacne za dobro, ale musim povedat, ze niekedy ma dost hneva, ked musim dlho hladat ulohu v hostinci... tak isto aj zbrane su niekedy na tom u zla lepsie, ale neplanujem si taku zbran kupovat, takze mi to je v podstate jedno Smile

...a dufam ze dobro zvitazi!!! Smile
Návrat nahoru Goto down
Tagathos
Hodnocení
Tagathos


Poeet p?íspivku : 74
Registration date : 16. 05. 08

Dobro nebo Zlo? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dobro nebo Zlo?   Dobro nebo Zlo? - Stránka 2 Icon_minitimeTue May 20, 2008 10:12 pm

v tejto hre to mozes ozaj len dufat lol!
Návrat nahoru Goto down
(DJ) Sírius
Hodnocení
(DJ) Sírius


Poeet p?íspivku : 127
Registration date : 25. 04. 08

Dobro nebo Zlo? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: :)   Dobro nebo Zlo? - Stránka 2 Icon_minitimeTue May 20, 2008 11:30 pm

ZVÍTĚZÍME VŠICHNI,a je jedno za co hrajem.
Návrat nahoru Goto down
Pedro VI.
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 235
Age : 33
Registration date : 25. 04. 08

Dobro nebo Zlo? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dobro nebo Zlo?   Dobro nebo Zlo? - Stránka 2 Icon_minitimeWed May 21, 2008 12:19 am

dufat mozme kazdy Smile ale vlastne nemam dojem, ze by tu nekto mohol aj vyhrat Smile alebo vlastne mozme aj vsetci vyhrat ked sa to opacne vezme... stavil by som sa ale, ze ma tu napr. nikto nezabije... ach... to je zivot Smile

...no veruze... som normalne prekvapeny jak to tu pribuda... na SR fore cakam uz asi 2 tyzdne kym tam nekto neco zajimave napise Smile
Návrat nahoru Goto down
Pedro VI.
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 235
Age : 33
Registration date : 25. 04. 08

Dobro nebo Zlo? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dobro nebo Zlo?   Dobro nebo Zlo? - Stránka 2 Icon_minitimeWed May 21, 2008 12:20 am

Tagathos napsal:
hh poustevniku:D ...novy tvuj cil je zamorit vsechna fora tvymy prispevkama?Very Happy:D kazda tema kazde forum:D

a zaplavim to tu ja cochvila aby ste vedeli Laughing Twisted Evil Very Happy bounce affraid
Návrat nahoru Goto down
Auratus
Hodnocení
Auratus


Poeet p?íspivku : 68
Age : 50
Registration date : 24. 04. 08

Dobro nebo Zlo? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: :::::::::::::   Dobro nebo Zlo? - Stránka 2 Icon_minitimeWed May 21, 2008 11:48 am

Zlo bylo vždy silnější tak to musí být i tu lol! V každém případě sem moc rád že se forum rozjelo a sou tu informace nejen o hře. Nejlepší společný kontakt pro členy supr jen tak dál Very Happy
Aleš
Návrat nahoru Goto down
http://auratus.allyogame.com
Tagathos
Hodnocení
Tagathos


Poeet p?íspivku : 74
Registration date : 16. 05. 08

Dobro nebo Zlo? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dobro nebo Zlo?   Dobro nebo Zlo? - Stránka 2 Icon_minitimeWed May 21, 2008 3:19 pm

Pedro VI. napsal:
Tagathos napsal:
hh poustevniku:D ...novy tvuj cil je zamorit vsechna fora tvymy prispevkama?Very Happy:D kazda tema kazde forum:D

a zaplavim to tu ja cochvila aby ste vedeli Laughing Twisted Evil Very Happy bounce affraid
hh to si len myslis, nevis ceho je poustevnik schopny:D a o barbarovi uz ani nehovorim ale toho tu nemate takze to neuvidite:D lol!
Návrat nahoru Goto down
Auratus
Hodnocení
Auratus


Poeet p?íspivku : 68
Age : 50
Registration date : 24. 04. 08

Dobro nebo Zlo? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: no právě že to je dobře   Dobro nebo Zlo? - Stránka 2 Icon_minitimeWed May 21, 2008 3:25 pm

no právě že to je dobře od toho to tady je . !!!!! Nenech se tím nějak zastavit teprve teď mi to tu začíná bavit :-)
Návrat nahoru Goto down
http://auratus.allyogame.com
Pedro VI.
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 235
Age : 33
Registration date : 25. 04. 08

Dobro nebo Zlo? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dobro nebo Zlo?   Dobro nebo Zlo? - Stránka 2 Icon_minitimeWed May 21, 2008 6:04 pm

no... toho poustevnika naozaj este nepoznam, ale sak hadam ho cochvila spoznam Smile a uvidime kto z nas bude lepsi Smile kazdopadne sa poznazim Smile
Návrat nahoru Goto down
Pedro VI.
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 235
Age : 33
Registration date : 25. 04. 08

Dobro nebo Zlo? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dobro nebo Zlo?   Dobro nebo Zlo? - Stránka 2 Icon_minitimeWed May 21, 2008 6:17 pm

Auratus napsal:
no právě že to je dobře od toho to tady je . !!!!! Nenech se tím nějak zastavit teprve teď mi to tu začíná bavit :-)

aj mna... toto sa ani neda porovnat so SR gildovym forom...
Návrat nahoru Goto down
Auratus
Hodnocení
Auratus


Poeet p?íspivku : 68
Age : 50
Registration date : 24. 04. 08

Dobro nebo Zlo? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: :-) :-) :-) :-) :-))   Dobro nebo Zlo? - Stránka 2 Icon_minitimeWed May 21, 2008 8:37 pm

Mezi náma pedro kdyby si chtěl dohnat poustevníka jako takovýho tak nevím nevím někteří z nás ví o čem mluví lol!
Návrat nahoru Goto down
http://auratus.allyogame.com
Tagathos
Hodnocení
Tagathos


Poeet p?íspivku : 74
Registration date : 16. 05. 08

Dobro nebo Zlo? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dobro nebo Zlo?   Dobro nebo Zlo? - Stránka 2 Icon_minitimeWed May 21, 2008 8:51 pm

lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
Pedro VI.
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 235
Age : 33
Registration date : 25. 04. 08

Dobro nebo Zlo? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dobro nebo Zlo?   Dobro nebo Zlo? - Stránka 2 Icon_minitimeWed May 21, 2008 9:15 pm

dajte mi sem nanho odkaz, nech vim ako na tom je... Smile



a ne- lol! -kajte tu vsetci Smile Smile Smile
Návrat nahoru Goto down
Auratus
Hodnocení
Auratus


Poeet p?íspivku : 68
Age : 50
Registration date : 24. 04. 08

Dobro nebo Zlo? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: ..................................................................   Dobro nebo Zlo? - Stránka 2 Icon_minitimeWed May 21, 2008 9:18 pm

lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! Keby si iba veděl
Návrat nahoru Goto down
http://auratus.allyogame.com
Pedro VI.
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 235
Age : 33
Registration date : 25. 04. 08

Dobro nebo Zlo? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dobro nebo Zlo?   Dobro nebo Zlo? - Stránka 2 Icon_minitimeWed May 21, 2008 9:27 pm

nehnevaj, lebo sa ti to podari Embarassed pale Embarassed pale Embarassed pale Embarassed pale Embarassed pale Embarassed pale
Návrat nahoru Goto down
Tagathos
Hodnocení
Tagathos


Poeet p?íspivku : 74
Registration date : 16. 05. 08

Dobro nebo Zlo? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dobro nebo Zlo?   Dobro nebo Zlo? - Stránka 2 Icon_minitimeWed May 21, 2008 9:39 pm

Pedro VI. napsal:
nehnevaj, lebo sa ti to podari Embarassed pale Embarassed pale Embarassed pale Embarassed pale Embarassed pale Embarassed pale

pozri sa nanho v cechu je najvyssie
Návrat nahoru Goto down
Pedro VI.
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 235
Age : 33
Registration date : 25. 04. 08

Dobro nebo Zlo? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dobro nebo Zlo?   Dobro nebo Zlo? - Stránka 2 Icon_minitimeWed May 21, 2008 10:04 pm

a v kerom cechu??? v nasom asi ne... hore je lazy a potom ty... Smile
Návrat nahoru Goto down
Pedro VI.
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 235
Age : 33
Registration date : 25. 04. 08

Dobro nebo Zlo? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dobro nebo Zlo?   Dobro nebo Zlo? - Stránka 2 Icon_minitimeWed May 21, 2008 10:06 pm

ja nevim... to sem nemozte proste hodit odkaz??? alebo mi ho sukromne poslat???
Návrat nahoru Goto down
poustevník
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 148
Registration date : 18. 05. 08

Dobro nebo Zlo? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dobro nebo Zlo?   Dobro nebo Zlo? - Stránka 2 Icon_minitimeWed May 21, 2008 11:20 pm

no,nechci vás nijak zklamat,ale do toho to cechu stejně tak na forum jsem vešel kvůli tomu,abych auratusoj pomohl s postavou a hlavně pomohl a poradil vám všem,kdo o to budete stát.nepřišel jsem sem zamořit vaše forum svýma kecama,jako se mi to směle podařilo u dragon warlords,což tagi může potvrdit Basketball Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Pedro VI.
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 235
Age : 33
Registration date : 25. 04. 08

Dobro nebo Zlo? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dobro nebo Zlo?   Dobro nebo Zlo? - Stránka 2 Icon_minitimeWed May 21, 2008 11:51 pm

poustevník napsal:
no,nechci vás nijak zklamat,ale do toho to cechu stejně tak na forum jsem vešel kvůli tomu,abych auratusoj pomohl s postavou a hlavně pomohl a poradil vám všem,kdo o to budete stát.nepřišel jsem sem zamořit vaše forum svýma kecama,jako se mi to směle podařilo u dragon warlords,což tagi může potvrdit Basketball Twisted Evil

a ktora postava je vlastne tvoja.???
Návrat nahoru Goto down
Auratus
Hodnocení
Auratus


Poeet p?íspivku : 68
Age : 50
Registration date : 24. 04. 08

Dobro nebo Zlo? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: ----------------------------------------------   Dobro nebo Zlo? - Stránka 2 Icon_minitimeThu May 22, 2008 12:56 pm

Very Happy Jo jo ale správně zamořený forum taky není k zahození Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://auratus.allyogame.com
poustevník
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 148
Registration date : 18. 05. 08

Dobro nebo Zlo? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dobro nebo Zlo?   Dobro nebo Zlo? - Stránka 2 Icon_minitimeThu May 22, 2008 10:59 pm

Pedro VI. napsal:
poustevník napsal:
no,nechci vás nijak zklamat,ale do toho to cechu stejně tak na forum jsem vešel kvůli tomu,abych auratusoj pomohl s postavou a hlavně pomohl a poradil vám všem,kdo o to budete stát.nepřišel jsem sem zamořit vaše forum svýma kecama,jako se mi to směle podařilo u dragon warlords,což tagi může potvrdit Basketball Twisted Evil

a ktora postava je vlastne tvoja.???

můj svěřenec je avenc,jináč moje dračí postava je uložená v dračím doupěti ke spánku
Návrat nahoru Goto down
Pedro VI.
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 235
Age : 33
Registration date : 25. 04. 08

Dobro nebo Zlo? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dobro nebo Zlo?   Dobro nebo Zlo? - Stránka 2 Icon_minitimeThu May 22, 2008 11:16 pm

avenc... hmn... je vcelku ok na svoj level ta postava Smile ...ani sa nebudem chvalit, ze som ho nasiel sam bez pomoci Smile ohoho... aky som ja len sikovny Smile
Návrat nahoru Goto down
poustevník
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 148
Registration date : 18. 05. 08

Dobro nebo Zlo? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dobro nebo Zlo?   Dobro nebo Zlo? - Stránka 2 Icon_minitimeThu May 22, 2008 11:22 pm

no mohl by být uplně někde jinde,kdybych na něj měl více času,jenže bohužel toho je nedostatek a snad mizí či co...trochu jsem do něj vložil své zkušenosti a tak proto má tolik získaného a prohraného zlata kolik má Basketball
jsi na dobré cestě stát se ,alespoň z poloviny tak šikovným jako jsem já Wink
Návrat nahoru Goto down
Pedro VI.
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 235
Age : 33
Registration date : 25. 04. 08

Dobro nebo Zlo? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dobro nebo Zlo?   Dobro nebo Zlo? - Stránka 2 Icon_minitimeThu May 22, 2008 11:25 pm

ohoho... tak to ma tesi taka pochvala Smile to som chcel pocut... tak... a teraz uz iba dat staty aspon na taku stovku... Smile pre moju uroven to mozno bude stacit Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Dobro nebo Zlo? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dobro nebo Zlo?   Dobro nebo Zlo? - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Dobro nebo Zlo?
Návrat nahoru 
Strana 2 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Řád Valhaly :: Všeobecné fórum :: Pokec a seznámení-
Přejdi na: