Řád Valhaly
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Řád Valhaly

RV-1.místo DJ-55.místo
 
PříjemPortálGalleryLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Sázíte????????????

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Cryogen
Hodnocení
Cryogen


Poeet p?íspivku : 24
Age : 37
Registration date : 25. 04. 08

Sázíte???????????? Empty
PříspěvekPředmět: Sázíte????????????   Sázíte???????????? Icon_minitimeSat May 03, 2008 8:26 pm

Rádi sázíte? Na sport nebo sportku? Vyhráli jste? Podělte se s náma o nejlepší tutovky, ktéré snadno vyhrajou, třeba se podělíme i o výhru Laughing
Návrat nahoru Goto down
Cryogen
Hodnocení
Cryogen


Poeet p?íspivku : 24
Age : 37
Registration date : 25. 04. 08

Sázíte???????????? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sázíte????????????   Sázíte???????????? Icon_minitimeSat May 03, 2008 8:29 pm

Sázím většinou na bwinu, ale málo to vynáší. Někdy zajdu do Tip sportu a čekám u půllitru s pivkem na výsledky. Nejvíc jsem vyhrál tak litra, ale prosázel mnohem víc
Návrat nahoru Goto down
(DJ) Sírius
Hodnocení
(DJ) Sírius


Poeet p?íspivku : 127
Registration date : 25. 04. 08

Sázíte???????????? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sázíte????????????   Sázíte???????????? Icon_minitimeSat May 03, 2008 11:19 pm

confused nesázím,nějak to neumím.A pokud tak jen kdo vynese koš,nebo umeje nádobý.Ale je pravda,že jeden čas jsem sázela na koně a docela mi to šlo,ale to jsem dělala v branži.Ale stejně to bylo spíš pro zábavu,než pro výhru,kolikrát mi ji museli připomenout,že si ji mám vybrat.
Návrat nahoru Goto down
sasanek01
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 16. 05. 08

Sázíte???????????? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sázíte????????????   Sázíte???????????? Icon_minitimeMon May 19, 2008 3:08 pm

já sázím leda na skořápky v tržišti afro
Návrat nahoru Goto down
Tagathos
Hodnocení
Tagathos


Poeet p?íspivku : 74
Registration date : 16. 05. 08

Sázíte???????????? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sázíte????????????   Sázíte???????????? Icon_minitimeMon May 19, 2008 3:19 pm

akurat ked idem utocit na niekoho podobne silneho:D
Návrat nahoru Goto down
Pedro VI.
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 235
Age : 33
Registration date : 25. 04. 08

Sázíte???????????? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sázíte????????????   Sázíte???????????? Icon_minitimeWed May 21, 2008 1:01 am

asi tri krat som dolozil kamosovi na tiket 20 sk Smile... robil som to iba kym sa to oplatilo totiz... som si povedal, ze akonahle bude prehra koncim... a tak som ostal aj trochu v pluse a prestal som s takymi hlupostami... Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Sázíte???????????? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sázíte????????????   Sázíte???????????? Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Sázíte????????????
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Řád Valhaly :: Všeobecné fórum :: Pokec a seznámení-
Přejdi na: