Řád Valhaly
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Řád Valhaly

RV-1.místo DJ-55.místo
 
PříjemPortálGalleryLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Vítám vás v našem fóru

Goto down 
+3
Cryogen
agerasia
Auratus
7 posters
AutorZpráva
Auratus
Hodnocení
Auratus


Poeet p?íspivku : 68
Age : 50
Registration date : 24. 04. 08

Vítám vás v našem fóru Empty
PříspěvekPředmět: Vítám vás v našem fóru   Vítám vás v našem fóru Icon_minitimeFri Apr 25, 2008 3:00 am

Zde si můžete řešit věci týkající se hry a ne jen hry. Doufám že to prospěje Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://auratus.allyogame.com
agerasia
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 26. 04. 08

Vítám vás v našem fóru Empty
PříspěvekPředmět: seznámení   Vítám vás v našem fóru Icon_minitimeWed Apr 30, 2008 9:31 pm

No tak když je to tady nejen o hře, tak myslím, že bysme se tak trošku mohli seznámit, když už jsme v jednom cechu, co myslíte?? No takže já teda začnu: Jsem Monika, je mi 20, bydlím s přítelem v Bohumíně a pracuju na Úřadě práce v Ostravě. Mým největším miláčkem, kromě přítele, je můj 10-ti měsíční britský koucourek Cooper. Takže mě už znáte a teďka jste na řadě vy!!!
Návrat nahoru Goto down
Auratus
Hodnocení
Auratus


Poeet p?íspivku : 68
Age : 50
Registration date : 24. 04. 08

Vítám vás v našem fóru Empty
PříspěvekPředmět: Tak jo Aleš   Vítám vás v našem fóru Icon_minitimeThu May 01, 2008 12:21 am

Aleš 34 jižní čechy 3 kluci hrajou s náma . Faktik, mike12, hanz314. No a co jinak většinou sedím u tohodle a dělám něco sz cechovní stránkou nebo z postavou. Laughing Dost nezáživný co ? Když bde chtít někdo něco vědět ať se zeptá Very Happy Ps: můj táta hraje u nás také : astronatus brácha Karass jeho syn Pája no prostě někdo z mé rodiny hraje také s náma. lol!
Návrat nahoru Goto down
http://auratus.allyogame.com
Cryogen
Hodnocení
Cryogen


Poeet p?íspivku : 24
Age : 37
Registration date : 25. 04. 08

Vítám vás v našem fóru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vítám vás v našem fóru   Vítám vás v našem fóru Icon_minitimeThu May 01, 2008 2:01 pm

Tomáš 21 afro , Jablonec n/N, Obsluhuju CNC mašinu v automobilovým průmyslu. Ještě že jsem už z tý školní pakárny pryč Laughing
Návrat nahoru Goto down
Pedro VI.
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 235
Age : 33
Registration date : 25. 04. 08

Vítám vás v našem fóru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vítám vás v našem fóru   Vítám vás v našem fóru Icon_minitimeWed May 21, 2008 12:52 am

neco o mne??? nuz... 17, byvam na slovensku v Bratislave, mam rad pocitac, hry na nom a takisto knightfight, co by ste mozno do mna ani nepovedali Smile
...pracovat nepracujem, ale planujem brigagovat cez svoje najdlhsie prazdniny v zivote Smile

(a dufam ze nejsom pako ked si myslim, ze tu je kopec super ludi) Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Návrat nahoru Goto down
TEMNOTA555
Hodnocení
TEMNOTA555


Poeet p?íspivku : 27
Age : 36
Registration date : 07. 06. 08

Vítám vás v našem fóru Empty
PříspěvekPředmět: Par slov o TEMNOTA555   Vítám vás v našem fóru Icon_minitimeSun Jun 08, 2008 8:07 am

Cize predstavim sa aj ja Smile Volam sa Peto a mam 20 rokov. Byvam na Slovensku v Kosiciach. A som zavisli na Pc hrach... a taktiez na online hrach hrajem skoro vsetko co sa hrat da Very Happy KnightFight, BiteFight, Ogame, Ikariam, aspon zatial to staci Smile hrajem iba na ceskych serverou proste su lepsie... Zatial nerobim ale do 2 mesiacou musim zacat... Inak si budem musiet hladat nove byvanie.... a potom by som asi nemal kde hrat hry....a to by som neprezil Very Happy Very Happy Tak zatial to je asi vsetko, ale keby ste o mne chceli vediet viac tak piste a odpisem Smile Very Happy Smile Zatial Cawte vsetci..... Cool Cool Cool


Naposledy upravil TEMNOTA555 dne Mon Jun 09, 2008 2:28 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
(DJ) Sírius
Hodnocení
(DJ) Sírius


Poeet p?íspivku : 127
Registration date : 25. 04. 08

Vítám vás v našem fóru Empty
PříspěvekPředmět: .....................   Vítám vás v našem fóru Icon_minitimeSun Jun 08, 2008 9:13 am

A no tak něco o mě?
Je mi čerstvě 36,mám dožívající smečku tažných psů(siberian husky).
Jsem svobodná(jak si to jen dovolím),a až na pesany bez závazků Laughing .
Jsem rodilej pražák,ale už několik let bydlím v Polubným (Jizerské hory).
Pracuji jako prodavačka v Tanvaldě.
Co mám ráda ? lecos. Cool
A to je asi vše.
Návrat nahoru Goto down
poustevník
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 148
Registration date : 18. 05. 08

Vítám vás v našem fóru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vítám vás v našem fóru   Vítám vás v našem fóru Icon_minitimeSun Jun 08, 2008 1:19 pm

No,si by bylo dobé kdybych i já jsem přidal nějaké to info o sobě Wink
Jmenuju se Pavel,je mi 26 let,bydlím se svojí nejbáječnější přítelkyní v Brně,jináč pocházím z Východních Čech (Žamberk)
Jsem voják z povolání (Proto se občas zapomunu v práci i několik dní,ale není to dobrovolné,ale bohužel nařízené Rolling Eyes ) Basketball
Návrat nahoru Goto down
(DJ) Sírius
Hodnocení
(DJ) Sírius


Poeet p?íspivku : 127
Registration date : 25. 04. 08

Vítám vás v našem fóru Empty
PříspěvekPředmět: .................   Vítám vás v našem fóru Icon_minitimeSun Jun 08, 2008 9:40 pm

Jo to je holt nepříjemné,ale nedá se stím nic dělat. What a Face Trochu tý kamuflážní masky. What a Face
Návrat nahoru Goto down
Pedro VI.
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 235
Age : 33
Registration date : 25. 04. 08

Vítám vás v našem fóru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vítám vás v našem fóru   Vítám vás v našem fóru Icon_minitimeSun Jun 08, 2008 10:50 pm

hmn... mna by neco take mozno aj bavilo... ale uvidime... zatial sa na to nezameriavam Smile
Návrat nahoru Goto down
poustevník
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 148
Registration date : 18. 05. 08

Vítám vás v našem fóru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vítám vás v našem fóru   Vítám vás v našem fóru Icon_minitimeMon Jun 09, 2008 12:58 am

Já si nestěžuju,že tu občas v té práci musím zůstat i několik dni,vybral jsem si to sám a dobrovolně... Smile
Návrat nahoru Goto down
Pedro VI.
Hodnocení



Poeet p?íspivku : 235
Age : 33
Registration date : 25. 04. 08

Vítám vás v našem fóru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vítám vás v našem fóru   Vítám vás v našem fóru Icon_minitimeTue Jun 10, 2008 1:44 am

nj... a co ta na tom najviac bavi??? preco si si to vybral??? Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Vítám vás v našem fóru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vítám vás v našem fóru   Vítám vás v našem fóru Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Vítám vás v našem fóru
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Řád Valhaly :: Všeobecné fórum :: Pokec a seznámení-
Přejdi na: